Як перевести годинник в комп'ютері. Як відключити синхронізацію часу з сервером.

Операційна система Windows вміє синхронізувати свої системні годинник з сервером точного часу в інтернеті. Крім того, вона може самостійно переводити годинник при переході на зимовий і літній час. Однак необхідність самостійно змінити час системних годинників все ж іноді виникає. Зробити це не важко, але процедура має деякі відмінності в різних версіях системи.
Інструкція
1
Клацніть двічі по годинах в «треї» (в області повідомлень панелі завдань). Залежно від версії операційної системи відкрилося вікно буде виглядати по-різному.
2
Клікніть посилання «Зміна настройок дати і часу» під годинником і календарем, якщо ви використовуєте ОС Windows 7 або Windows Vista. В результаті відкриється друге вікно «Дата і час».
3
Натисніть кнопку «Змінити дату і час» і система відкриє для вас третє вікно. Зображення щита перед написом на цій кнопці означає необхідність наявності у користувача прав адміністратора для доступу до що відкривається цією кнопкою компоненту операційної системи.
4
Клацніть за вказівником поточного години на полі, вміщеному під круглими аналоговим годинником в правій панелі вікна. Змінювати значення цього показника можна за допомогою кнопок зі стрілками вгору і вниз, або клацаючи курсором миші по стрілках в правій частині цього поля. Можна і вводити потрібні цифри з клавіатури. Точно також зміните і значення показників хвилин і секунд.
5
Закрийте всі відкриті вікна натисканням клавіші «OK» і процедура переведення годинників буде завершена.
6
Якщо ви використовуєте ОС Windows XP, то після описаного вище першого кроку ви одразу отримаєте доступ до полів установки годин хвилин і секунд - відповідний керуючий елемент поміщений в правій нижній частині вкладки «Дата і час». Зміна показників в цих полях організовано точно так само, як і в описаних вище пізніших версіях цієї операційної системи. Не забудьте зафіксувати переведення годинників натисканням кнопки «OK» або «Застосувати».
7
Є і універсальний для всіх описаних версій Windows спосіб доступу до цього компоненту операційної системи. Щоб ним скористатися натисніть клавіші win + r, наберіть команду timedate.cpl і натисніть клавішу enter.