Як пофарбувати колісні диски. пофарбувати диски балончиком.

Колісні диски з часом зношуються. При цьому багато викидають зношені колеса і ставлять нові. Але якщо подобаються саме ці диски, якщо пошкоджено тільки один диск або просто немає бажання або можливості купити нові, вдаються до ремонтно-відновлювальних робіт.
Вам знадобиться
  • - 1-2 балончика фарби;
  • - 2-3 балончика безбарвного лаку;
  • - 2-3 балончика автомобільної грунтовки на кожен диск;
  • - наждачний папір різної абразивності;
  • - абразивна паста;
  • - перетворювач іржі;
  • - серветки, скотч.
Інструкція
1
Колісні диски діляться на литі і штамповані. Литі менше зношуються і іржавіють. Процес забарвлення і тих, і інших дисків не відрізняється. Офарблюйте диски аерозольними балончиками з готовою автомобільної емаллю. Попередньо попрактикуйтесь в рівномірному нанесенні фарби, збовтавши перед цим балончик.
2
Повністю очистіть і вимийте диски. Ретельно огляньте їх і зачистите наждачним папером всі іржаві місця. Змочіть ганчірку перетворювачем іржі і накладіть на зачищене місце на пару годин. Після цього знову зачистите місця корозії до чистого металу. Стару фарбу зачистите від нерівностей і сколів, час від часу змиваючи пил водою. Швидко видалити фарбу можна розчинником для старих покриттів. Плоскою викруткою або шилом виколупувати фарбу з важкодоступних місць.
3
Шліфовку починайте грубої наждачним папером, потім вирівнюють поверхню за допомогою дрібної. Покрийте весь диск ґрунтовкою в декілька шарів. Після кожного шару робіть проміжок. Повністю нанесену ґрунтовку просушіть протягом доби. Потім відшліфуйте поверхню, намагаючись досягти ідеальної рівності. Періодично змивайте утворилася пил. Після шліфування поверхню просушіть і очистіть від сміття. Фарбування виробляєте на розстеленому тканини або поліетилені, щоб на поверхню, що фарбується не потрапила пил.
4
Перед фарбуванням струсіть фарбу в балончику. Фарбування проводите на відстані 40-50 см до фарбується. Нанесіть кілька шарів з перервами в 10 хвилин після кожного шару. Після фарбування покрийте декількома шарами безбарвного лаку з такими ж проміжками. Між нанесеннями шарів лаку перевіряйте поверхню на нерівності і шліфуйте наждачним папером або абразивною пастою. Просушіть забарвлене і лаковане виріб протягом тижня.
5
У висновку диск пополіруйте спеціальної поліролью. При невдалому виконанні фарбування, повторіть цю операцію ще раз.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vwV58XH-RMc
Зверніть увагу
Завжди проводите фарбувальні роботи на відкритому повітрі або в приміщенні з хорошою вентиляцією. Обов'язково застосовуйте засоби захисту.
Корисна порада
При фарбуванні дисків, не забудьте про диск запасного колеса.