Як зібрати довге волосся красиво. Як зібрати волосся просто для дітей.

Весільну зачіску або укладку на довгому волоссі для торжества якісно можуть зробити лише професіонали, але є ряд зачісок для довгого волосся на кожен день, які легко зробити самій.
Інструкція
1
Зберіть висушені волосся у хвіст на рівні вух тонкої гумкою. Візьміть шнурок довжиною приблизно 30 см, складіть навпіл. Підніміть лівою рукою волосся в хвості вгору, введіть вийшла з шнурка петлю у волосся знизу так, щоб вона проходила між головою і гумкою. Вставте волосся з хвоста в петлю і акуратно виведіть її вниз разом з волоссям. Розчешіть волосся.
2
Заплетіть звичну французьку косичку, але знизу вгору. Попередньо відокремте волосся на верхній частині голови, зберіть їх гумкою або шпилькою. Самостійно плести косичку можна, якщо опустити голову вниз. Коли все волосся будуть зібрані, закріпіть їх на маківці. Волосся з відокремленої частини красиво укладіть вбік, потім заведіть їх на верхівку і закріпіть так, щоб гумку не було видно. Використовуйте невидимки. Волосся з хвоста завийте щипцями, укладіть на голові, зафіксуйте лаком.
3
Розчешіть чисте волосся, відокремте невелику прядку в нижній частині зони росту волосся. Зберіть все волосся у хвіст, за винятком відокремленого локона. Закріпіть тонкої гумкою кольору, близького до відтінку волосся. Оповте відокремленою прядкою місце закріплення хвоста так, щоб гумку не було видно. Кінчик локона закріпіть невидимкою під хвостом. Зафіксуйте лаком для волосся.
4
Розділіть чисте волосся на дві частини тонким кінцем гребінця. Лінія розділу може проходити строго по прямому проділу або навскоси від верхнього кінчика вуха до нижнього. Заплетіть волосся кожної частини кіскою колосок (французька косичка навиворіт), з'єднайте волосся в одну косу і заплетене її до кінця. Надайте обсяг переплетениям, підтягнувши волосся руками.
5
Зробіть косий проділ на голові. Відокремте область волосся від проділу до вуха плоскою гребінцем, стежте, щоб лінія була рівна. Заплетіть відокремлені волосся французької кіскою дрібними прядками у напрямку до вуха. Решта волосся перекиньте на плече, куди йде косичка, заплетене все в нещільну косу. Залиште її лежати на плечі.
Зверніть увагу
Красиві зачіски - хвости, черепашки, косички (фото). Для відпочинку на пляжі дуже зручно і гарно виглядатиме модний високий кінський хвіст. Ви можете зібрати волосся в мушлю і оформити за допомогою красивої заколки. Така зачіска дозволить вам отримати рівномірну засмагу. Можна створити на голові Шкодная красиву зачіску. Для цього потрібно за допомогою маленьких резиночек зібрати в різних місцях голови хвостики. Їх може бути скільки завгодно!
Корисна порада
У цій статті ми розповімо вам про те, як красиво зібрати волосся. Це абсолютно не важко і не займе багато часу. Для обсягу. Укладемо волосся таким чином, щоб отримати додатковий обсяг. Спочатку помийте волосся і укутайте на голові рушником на 5-7 хвилин. Довше тримати рушник лікарі не рекомендують. Причешіть волосся так, як вони орієнтовно повинні виглядати після сушки і укладки. Для цього візьміть круглу гребінець з натуральною щетиною.
Довгі волосся - насамперед, це дуже красиво і привабливо. Але привести їх в порядок дуже складно. Особливо, якщо під рукою тільки гребінець, гумки і шпильки.
Вам знадобиться
  • Гребінець, три гумки, невидимки
Інструкція
1
Відокремте велику трикутну пасмо, виділену проділами, від чола до маківки. Зафіксуйте її гумкою.
2
Виділіть іншу трикутну пасмо: від вуха і лоба до верхівки. Заплетіть потрійну косичку, вплітаючи в неї пасма, починаючи від верхівки. Плетіння зліва направо. Сильно не затягуйте косичку. Вийде гребінь навколо голови. Закріпіть гумкою.
3
Береться наступна трикутна пасмо: зліва за вухом. Плететься французька косичка (вплітаючи пасма з обох сторін). Закріплюється гумкою.
4
Переходьте до верхньої пасма. Виділіть пасмо на маківці, і плетіть косу, вплітаючи пасма з одного боку. Закріпіть гумкою.
5
В результаті вийшло три коси. Нижню і середню коси розпушити з усіх боків по всій голові.
6
Хвостик середньої косички, закріпити на верхньому трикутнику. Хвостик нижньої косички закріпити на кріпленні другий косички невидимками.
7
З верхньої косички витягнете одну нижню пасмо. Потім витягнете вгору пасма підстави косички, оттените їх назад і зафіксуйте за допомогою лаку. Замаскуйте хвостик верхньої косички невидимками.
8
Зафіксуйте зачіску лаком. Можете закріпити на ній квіти як живі, так і штучні або красиві шпильки. В коси можна вплітати стрічки.