Як виміряти відсоток жиру.

В даний час виділяють кілька типів і безліч підтипів статури. Складання лікувальної дієти, програми тренувань вимагає індивідуального підходу. При цьому дуже важливо виміряти відсоток жиру в організмі. Є кілька наукових методів визначення кількості жирових тканин.
Інструкція
1
Вимірювання шкірних складокПрі даному способі вимірювання необхідний штангенциркуль. Необхідно на різних ділянках тіла захопити жирову складку, рівномірно відтягнути і заміряти її товщину даними вимірювальним приладом в міліметрах. Вимірювання виробляють в районі трицепса, передньої частини стегна. Отримані цифри складіть. Якщо ваш вік в межах 20-25 років, то при показнику до 30 мм відсоток жиру в організмі не більше 12,5%. Якщо вийшло від 30 до 40мм, то відсоток буде близько 16%. При сумі в 50мм цей показник дорівнюватиме 20% і так далі. Якщо ви в своєму розпорядженні каліпером, то отримані дані порівняйте з таблицею, наведеною на малюнку.
2
Зважування під водойЕтот спосіб доступний лише в науковій лабораторії. Суть в наступному: людини зважують спочатку на звичайних вагах, а потім у спеціальній ванні при повному зануренні під воду. Так як жир має плавучість, то у воді тіло стає легше. І легше саме на ту кількість кілограмів жиру, яке є в його тілі. Далі з початкової ваги віднімають вага при зануренні і отримують досить точну цифру. Цей спосіб можна використовувати вдома, але ви отримаєте лише дуже приблизне значення. У будь-якому прісноводому водоймищі витягніться на воді, розкинувши руки і ноги «зіркою» і починайте рахувати. Якщо ви занурюєтеся через 30-40 секунд, то у вашому тілі не більше 20% жиру. Якщо і через хвилину ви легко тримаєтеся на воді, отже, відсоток цієї речовини більше 25%.
3
Вимірювання електричного сопротівленіяЕтот спосіб використовується в різних аналізаторах жиру. Такий пристрій може бути вбудовано в підлогові електронні ваги. Необхідно встати на спеціальні контакти босоніж. При включенні через тіло пропускається електромагнітний імпульс. Через деякий час прилад видасть відсоток вмісту жиру в тілі. Мабуть, цей спосіб є найбільш точним і доступним способом вимірювання вмісту тіла в організмі людини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=SN9h41YqiYI