Як поповнити рахунок карти Visa Electron.

З кожним роком банківські картки стають все більш поширеним засобом оплати. Розширюється мережа магазинів, які приймають їх до оплати, багато організацій відкривають можливість оплачувати товари і послуги через інтернет. І якщо якийсь час назад використовувалися головним чином зарплатні картки, зараз розширюється можливість їх використання. Але необхідно знати правила користування банківськими картами. Отже, як же поповнити карту, наприклад, таку, як Visa Electron?
Вам знадобиться
  • - банківська карта Visa Electron;
  • - готівку для поповнення рахунку;
  • - паспорт.
Інструкція
1
Знайдіть адресу відділення вашого банку. Це можна зробити на сайті банку, наприклад, у розділі «Відділення та банкомати». Вкажіть своє місто і район проживання, і система видасть вам адресу, телефон та години роботи відділення. Також адресу найближчого до вас офісу вашого банку ви можете дізнатися по довідковому телефону, який також вказаний на сайті вашого банка.Прі цьому неважливо, в якому відділенні ви відкривали рахунок і отримували карту. Поповнити рахунок можна в будь-якому з них.
2
Внесіть гроші на рахунок, прив'язаний до вашої карті. Це можна зробити через касу. Достатньо пред'явити карту або номер рахунку та паспорт. Якщо в той час, коли ви відвідали банк, каса закрита, скористайтеся банкоматом. Для цього знайдіть банкомат, який приймає готівку (ця інформація вказана на самому банкоматі). Потім вставте в банкомат картку, введіть пін-код, в меню виберіть опцію «Внесення грошей на рахунок». Вставте до купюроприймач пачку банкнот, серед них не повинно бути сильно пошкоджених. Після закінчення операції не забудьте забрати картку і чек.
3
Деякі банки передбачають послугу поповнення рахунку через платіжну систему Contact. В цьому випадку ви зможете поповнити рахунок не тільки у відділенні свого банку, але і в іншій фінансовій установі, що користуються тією ж платіжною системою.
4
Якщо ваш банк надає послуги інтернет-банкінгу, ви можете здійснювати частина операцій на інтернет-сайті банку. Наприклад, якщо у вас є інший рахунок в тому ж банку і ви хочете поповнити рахунок, до якого прив'язана карта, переведіть необхідну суму з одного чета на інший. Для цього отримаєте у відділенні банку логін і пароль для доступу в систему і дотримуйтесь вказівок на сайті про те, як перевести гроші з рахунку на рахунок.
Корисна порада
Зберігайте всі підтверджуючі документи - квитанції і чеки - про переказ коштів до тих пір, поки не переконаєтеся, що гроші дійсно прийшли.