Як вишивати хрестиком на подушках. вишиті подушки хрестом Як зробити.

Вишиті подушки називаються думочки. На них приємно полежати з чашкою чаю і неспішно поміркувати про життя. Такі подушки дарують радість не тільки своїм виглядом, але і тим, що несуть в собі тепло рук і добрі думки рукодільниць, їх виготовили.
Інструкція
1
Оберіть мотив для вишивання. Його можна знайти в інтернеті або купити готовий набір, в який входить канва, нитки, схема і голка. Якщо ви хочете все зробити самостійно, підберіть нитки муліне необхідних відтінків, купіть відріз канви.
2
Обробіть краю канви. Для вишивання картин можна використовувати клей ПВА, у випадку з подушкою краще акуратно обмітати зріз канви вручну або на швейній машинці рядком зигзаг. Виберіть канву з великим плетінням, не менше, аніж Aida 14.
3
Відступіть від краю канви достатню кількість хрестиків, наприклад, по 10 з кожного боку, і почніть роботу. Якщо матеріал накрахмален, можна вишивати без спеціальних пристосувань, якщо ж ні, використовуйте пяльця, вони не дозволять канві деформуватися. Вишивайте ниткою муліне в 4-6 складань. Пам'ятайте, що при роботі над подушками, малюнок повинен бути щільним. Слідкуйте за тим, щоб закриває стібок кожного хрестика був зроблений строго в одному напрямку, так малюнок буде рівним, гладким.
4
Вишиту роботу виперіть в теплій мильній воді, висушіть в розстеленому вигляді на рушник. Пропрасуйте.
5
Виберіть тканину для наволочки подушки. Вона повинна бути досить щільною і не прозорою. Зробіть викрійку у вигляді квадрата (прямокутника) такого ж розміру, як готова вишивка. Стачайте три сторони подушки, стежте, щоб строчка проходила строго по кордону малюнка на вишивці. У четверту сторону акуратно ушийте блискавку. Якщо через вишитий малюнок просвічує тканина подушки, зробіть підкладку зі світлого бавовняного матеріалу. Одягніть наволочку на подушку.
6
Можна до кожної сторони вишивки пришити відрізки тканини шириною від трьох сантиметрів і більше. Задню частину наволочки викроїти з урахуванням збільшеного розміру передньої сторони. По боковому шву ушийте декоративний шнур, на куточки пришити кисті. Їх можна купити в магазинах для рукодільниць.
Зверніть увагу
На них приємно лежати і їм приємно милуватися - це вишиті хрестом подушки.
Корисна порада
Створити сприятливу атмосферу Вам допоможуть різні аксесуари, наприклад, вишита хрестом подушка. Її плюси в тому, що виробники наборів для вишивання подушок пропонують багатий вибір сюжетних ліній. Це може бути вишивка геометричних фігур, народних візерунків, вишивка фрагментів картин відомих художників або дитячі малюнки.