Як зменшити витрату чорнила. Як налаштувати принтер кількість фарби при друку.

Способів скорочення витрати чорнила в принтері декілька. Ця зміна налаштувань принтера, спрямоване на зменшення значення заливки і яскравості, перехід на інші чорнило і заниження максимального значення заливки ще при створенні зображення.
Інструкція
1
Стандартний спосіб зменшити витрату чорнила - включити режим економії принтера. Щоб змінити ці установки, відкрийте у відкритому документі «Друк» - «Властивості принтера» - «Параметри друку» - «Графіка». Тут в полі «Режим економії принтера» поставте прапорець на «Вкл» або в цій же вкладці в поле «Щільність» встановіть прапорець «Світлий».
2
Деякі принтери або багатофункціональні пристрої надають користувачеві можливість задати потрібні налаштування на самому апараті на РК-моніторі. Виберіть відповідний пункт в меню і за допомогою стрілок або кнопок «+ -» задайте потрібний параметр. Підтвердіть вибір за допомогою кнопки «Menu» або «Ok».
3
Зменшення значення яскравості і заливки в програмі принтера - не найкращий варіант. Порушується баланс кольорів і відбувається некоректна передача кольору. Найкраще міняти значення заливки при створенні ICC-профілю для кожного матеріалу окремо. Однак тут важливо не переборщити з економією тонера - при низькій оптичної щільності постраждає соковитість відбитка і його непрозорість.
4
Якщо чорнило недостатньо якісні, можуть виникнути такі дефекти друку, як різкі переходи від світлого до темного у вигляді ступенів. Тому, краще всього, якщо ви будете купувати якісні чорнило, тому що, незважаючи на більш високу вартість, вони надають великий ресурс для зменшення щільності без втрати щільності і широти колірного охоплення.
5
Крім настройок самого принтера та якості чорнила, причиною перевитрати чорнила може бути часта чистка друкуючих головок. При використанні летючих сольвентів для такого чищення відбувається підсихання дюз. Як підсумок - велика кількість чорнила витрачається даремно, не потрапляючи на поверхню матеріалу. Через часту прочищення під час друку знижується і її швидкість. Тут знову ж постає питання про якість чорнила.