Як зробити підвіску. підвіски з пружин зробити на машину на пульті.

При русі автомобіля по дорозі його охороняє від ям і нерівностей ходова частина, а саме передня і задня підвіски. Вони перші приймають на себе удари, тому нерідко виходять з ладу. Для підтримки автомобіля в справному стані слід регулярно перевіряти стан ходової частини. Це дасть можливість почувати себе на дорозі впевнено.
Вам знадобиться
  • - знімач кульової опори;
  • - знімач наконечника рульової тяги;
  • - знімач пружини.
Інструкція
1
Зверніть увагу на траєкторію автомобіля при русі по прямій. У разі, коли машина мимовільно йде убік, коли дуже важко тримати прямолінійний напрямок (доводиться весь час підрулювати), на віражах чути вереск шин, огляньте ходову частину автомобіля - передню і задню підвіски.
2
Зверніть увагу на знос протектора шин. Він не повинен бути «з'їдений» з жодною зі сторін. Якщо при русі на нерівній дорозі відчувається «пробиття» підвіски, чуються сторонні шуми і стуки, то її також слід перевірити. Крім того, піддайте ходову частину ремонту і в тому випадку, коли немає можливості правильно встановити розвал-сходження.
3
Відремонтуйте передню підвіску. Для цього встановіть автомобіль на підйомник або над оглядовою ямою. Поставте його на гальмо стоянки і зафіксуйте задні колеса упорами з двох сторін. Перевірте люфт в кульових опорах. Для цього підніміть переднє колесо, візьміть його зверху і знизу і покачайте. У разі помітного відхилення від вертикальної осі замініть шарову опору. Перевірте люфт рульової тяги. Для цього візьміть колесо з лівого і правого боку і покачайте, якщо чути стукіт і відхилення помітно, поміняйте наконечник рульової тяги.
4
Зніміть колесо. Відкрутіть верхній болт переднього амортизатора. Від'єднайте супорт і обережно відведіть його в сторону, не пошкодивши при цьому гальмівні шланги. Торцевої головкою на 13 відкрутите від нижнього важеля тягу поперечної стійкості. Знімачем випрессуйте наконечник рульової тяги. Вставте в передню пружину спеціальне пристосування для стяжки автомобільних пружин. Стисніть її. Знімачем випрессуйте кульові опори (нижню і верхню). Відкрутіть болт верхнього важеля і зніміть його. Витягніть пружину і плавно її розвантажите. Відкрутіть болт нижнього важеля і зніміть його з поперечки, при цьому запам'ятайте кількість і порядок встановлених регулювальних шайб між важелем і поперечиною, щоб при складанні встановити їх на місце.
5
Огляньте резинометаллические шарніри, в разі дефекту замініть. Перевірте нижній і верхній важіль підвіски, вони не повинні мати ушкоджень. Болти повинні входити в отвори для кріплення без зусилля. Перевірте амортизатор на підтікання рідини, якщо є ушкодження, замініть. Огляньте пружину, вона не повинна мати видимих тріщин. Якщо автомобіль експлуатується постійно, поміняйте її. В тому випадку, коли потрібно замінити передній маточинний підшипник (колесо пригальмовує мимовільно при русі), робити це слід на автомобілі до того, як зніміть пружину. Збірку передньої підвіски проводите в зворотному порядку.
6
Зафіксуйте передні колеса. Підніміть задню частину автомобіля і зніміть колеса. Зніміть амортизатори і пружини. Перевірте їх на дефектність. У разі виявлення відхилень замініть. Зберіть задню підвіску. Після цього відрегулюйте розвал-сходження.