Як скинути icq.

Багато користувачів інтернету давно звикли спілкуватися в мережі цілодобово, встановлюючи програми для обміну повідомленнями на свої мобільні пристрої. Установка клієнта ICQ не зажадає від вас багато часу.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету на комп'ютері або на телефоні;
  • - USB-кабель або блютус-адаптер.
Інструкція
1
Ознайомтеся конфігурацією вашого мобільного пристрою. З'ясуйте, яка на ньому встановлена операційна система, якщо ви власник смартфона. Якщо у вас звичайний телефон, переконайтеся, що він підтримує установку додатків. Відповідно до цих параметрами виберіть підходящу вашим потребам програму ICQ.
2
Підключіть телефон до комп'ютера за допомогою USB-кабелю або бездротового блютус-з'єднання. Відкрийте вікно браузера, введіть в пошуковику запит ICQ-клієнта для вашого пристрою, яким вам надалі буде зручно користуватися.
3
Скачайте програму на ваш комп'ютер. Обов'язково перевірте її на віруси. Також бажано скачувати програмне забезпечення з надійних сайтів, оскільки останнім часом збільшилася кількість завантажуваних програм для мобільних пристроїв, що містять шкідливі скрипти.
4
Правою кнопкою миші скопіюйте файл установки ICQ-клієнта в ваш телефон. Вимкніть мобільний пристрій від комп'ютера, зайдіть на ньому в папку, в якій повинен знаходитися інсталятор програми.
5
Натисніть на «Опції», виберіть пункт «Установка». При цьому система видасть вам параметри встановлюваного програмного забезпечення та попередження про наслідки використання сторонніх додатків.
6
Зайдіть в меню встановлених програм, виберіть ваш ICQ-клієнт. Відкрийте його, виберіть параметри з'єднання з інтернетом, введіть ім'я користувача та пароль, якщо такі у вас є. Якщо ні, то зареєструйтесь в системі і отримаєте на пошту параметри вашого профілю в системі ICQ.
7
Спробуйте скачати програму установки за допомогою браузера телефону - для цього введіть в адресний рядок адресу сайту, натисніть кнопку «Завантажити». З'явиться вікно, в якому буде відображатися хід виконання операції. Після цього знайдіть файл в папці, куди зазвичай в ваш телефон зберігаються файли, скачані з мережі. Встановіть програму.
Зверніть увагу
Чи не завантажуйте програми з підозрілих сайтів, на яких розташовано дуже багато реклами. Там можна і вірус підчепити, і троян.
Корисна порада
Скачивайте програмне забезпечення з перевірених надійних сайтів програм для телефонів і КПК.