Як починати обливання холодною водою.

Почати свій день з обливання холодною водою може не кожен, адже для цього потрібно мати силу волі і навіть хоробрість. Однак результат обливання залежить не тільки від морального настрою, але ще від ряду факторів, що роблять загартовування дійсно корисною процедурою.
Вам знадобиться
  • - три відра;
  • - ківш;
  • - рушник.
Інструкція
1
Обливання холодною водою буває локальним і загальним. Якщо почати загартовування відразу з загального, то можна не тільки випробувати неприємні відчуття, але і завдати шкоди здоров'ю. Якщо ви новачок в цій справі, то починайте обливання поступово, це допоможе вам швидше звикнути до цієї процедури.
2
Налийте ввечері кілька відер води і залиште її відстоюватися до ранку. Вода кімнатної температури більш близька до температури тіла, не викликає різкого охолодження і неприємних відчуттів. Обливатися водою потрібно в спокійному стані, тому заздалегідь підготуйте все необхідне, щоб не метушитися вранці. Покладіть поруч з ванною рушник, зручний ківш і сланці.
3
Незважаючи на те, що обливання часткове, краще робити його стоячи у ванній, щоб не розприскати воду по всій комнате.Полейте воду спочатку на кисті, а потім поступово піднімайтеся до плечей. Потім намочіть шию і ноги. Обітріть холодною водою обличчя. Для першого дня цього буде достатньо. Насухо витрете рушником тіло.
4
На наступний день обливайте не тільки руки, шию і ноги, а й спину. Вилийте перший ківш води так, щоб вода стікала по всьому тілу. Другий і третій ківш виливайте на область сьомого хребця. Не старайтесь відразу вилити на себе багато води, навіть якщо ви не відчуваєте неприємних відчуттів.
5
При наступній процедурі додайте обливання голови. Нахиліть голову і вилийте воду на потилицю. Вода повинна стікати за вухами, потрапляючи на очі та обличчя. Після процедури висушіть волоси.Такім способом обливайтесь 7-10 днів, поступово збільшуючи кількість води. За цей час організм повністю звикне, і можна перейти від локального обливання до загального.
6
При загальному обливання виливайте одне відро води на голову, другий на груди, а третє на спину. Кожен день поступово зменшуйте градус води.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=i0g9ik4vtoQ
Корисна порада
Якщо почати загартовування вам психологічно важко, то попросіть своїх домочадців робити цю процедуру разом з вами. До колективного обливання звикнути набагато легше, а робити його веселіше і цікавіше.