Як зустрічати Новий Рік в Туреччині.

Останнім часом дуже модно святкувати Новий Рік йди Різдво за кордоном. Це хороший спосіб змінити звичну обстановку і отримати масу вражень. Туреччина займає одне з перших місць у списку найбільш популярних серед російських туристів країн і влітку, і взимку.
Інструкція
1
Поїздка в Туреччину має деякі переваги в порівнянні з іншими турами. По-перше, вартість її досить низька, що робить путівки доступними для багатьох категорій громадян. По-друге, завдяки тому, що відпочинок у цій країні дуже популярний серед росіян, там добре розуміють російську мову, що помітно полегшить спілкування з обслуговуючим персоналом, продавцями та іншими корінними жителями даної країни.
2
Звичайно, приїжджаючи взимку в Туреччину, не варто розраховувати на купання в морі. Але для туристів тут передбачено багато інших розваг, які скрасять очікування Нового Року. Ви можете насолодитися екскурсіями по стародавніх містах і мечетям, не страждаючи від спеки, як це відбувається влітку. Крім того, після прогулянки по зимових вулицях відвідування турецької лазні хамам стане подвійно приємним. Для любителів активного відпочинку в Туреччині маються навіть гірськолижні курорти. Для того щоб сніг не танув з грудня по березень, вони розташовані дуже високо, завдяки чому повітря там особливо чистий. Найбільш популярними гірськолижними курортами в Туреччині є Паландокен, призначений для професіоналів, і Улудаг, орієнтований на відпочинок з дітьми.
3
Традиції святкування Нового Року в Туреччині деяким відрізняються від російських. Зазвичай це сімейна вечеря, новорічні телепередачі, подання на вулицях міст і салют. Не забувайте про те, що жителі Туреччини - мусульмани, і в їх традиції не входить прикраса будинків і вулиць, новорічна ялинка і Дід Мороз. Але в деяких районах все-таки можна зустріти звичні для нас елементи. Якщо ви збираєтеся відпочити в Стамбулі, відвідайте площа Таксим, де збираються всі туристи і східні християни для зустрічі Нового Року за своїми звичаями і традиціями. Якщо вам хотілося б побачити те, як відзначає свято азіатська частина населення, сходіть в район Кадикой.
4
У Туреччині також є один особливий місто, де буде дуже цікаво зустріти Новий Рік всією сім'єю. Він називається Демре і відомий тим, що саме тут в III столітті н. е. народився Святий Микола, колишній реальним історичним діячем, якого ще за життя зарахували до лику святих за його добрі справи. Він став прообразом для Діда Мороза та Санта Клауса. Церква Святого Миколая в Демре відкрита для всіх бажаючих. Вважається, що саме тут був похований Святий Микола, однак, згодом його мощі були вкрадені і перевезені в Барі, де знаходяться і сьогодні. Шостого грудня, в гаданий день смерті святого, можна відвідати службу, яка триває цілих три дні.
5
Ті, хто планує провести велику частину своїх новорічних канікул в готелі, можуть насолодитися святковою вечерею і розважальною програмою, підготовленою спеціально з нагоди Нового Року.