Як зробити піратську пов'язку. Як зробити пов'язку для волосся своїми руками в домашніх умовах.

Жоден поважаючий себе пірат на карнавалі не обійдеться без металевої сережки у вусі, капелюхи, яскравого шийної хустки і, звичайно ж, пов'язки на око. Крім того, костюм може стати в нагоді не тільки на святі, але й тоді, коли ви вирішите пограти в піратів. Для виготовлення пов'язки не знадобиться великої праці.
Вам знадобиться
  • - форма,
  • - матеріал,
  • - бісер,
  • - нитки,
  • - голка,
  • - гумка або тасьма.
Інструкція
1
Для виготовлення викрійки вам буде потрібен простий олівець, ластик, альбомний аркуш і ножиці. Намалюйте на щільному папері відповідний вам за розміром наглазник. Виріжте його ножицями.
2
Вам знадобиться три шматочки щільної тканини того кольору, який вам найбільше подобається і підходить до костюма. Пов'язка не обов'язково повинна бути чорного кольору. Виперіть, висушіть і пропрасуйте приготовані клаптики. Накладіть викрійку на один з них з виворітного боку, обведіть її, якщо матеріал темний, по контуру маленьким шматочком сухого мила з тонкими краями. Виріжте ножицями. Так само поступите з рештою шматочками матеріалу.
3
Накладіть підготовлені деталі наочника один на одного і зшийте дуже акуратно обшивальні швом. Слідкуйте за тим, щоб з лицьового боку не були помітні вузлики і не стирчали кінці ниток.
4
До готової деталі потрібно пришити два маленьких металевих колечка, щоб протягнути в них тасьму або тонку гумку, яку ви зав'яжете навколо голови. Якщо колечок немає в наявності, то можете пришити кінці мотузочок прямо до країв наочника.
5
Тепер можна зайнятися прикрасою піратської пов'язки вишивкою і пір'їнками. Визначте, чи буде бісером розшита вся зовнішня поверхня наочника або тільки частково. Який малюнок ви хочете вишити. Якщо ви вишиваєте малюнок, то перед цим перенесіть його на тканину пов'язки.
6
Якщо ви прямуєте на маскарад, дискотеку або незвичайне побачення, то дівчині-пиратке можна прикрасити пов'язку тонкими пір'їнками. Для цього капніть клеєм на простір, який залишилося між стібками обшивального шва, і просуньте під один з шарів тканини кінці пір'я. Дочекайтеся, поки клей висохне.
7
Одягніть пов'язку, перевірте, чи зручно вам в ній, відрегулюйте довжину тасьми і щільність натискання пов'язки на око.