Як заробити студентам.

Ви студент, у вас є вільний час і велике бажання підзаробити грошей на кишенькові витрати? Можна влаштуватися прихожим мерчендайзером або розклеювачем оголошень, а можна використовувати для пошуку роботи інтернет.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - виділена лінія інтернет.
Інструкція
1
Прикиньте свої таланти і конкурентні переваги, випишіть всі навички та вміння, якими встигли опанувати. Згадайте в цьому списку будь-яку сферу, в якій ви розбираєтеся досить добре. Це можуть бути комп'ютерні ігри, фізика, орігамі - все, що завгодно.
2
Подумайте, як можна використовувати ваші вміння. Наприклад, якщо ви добре розбираєтеся в комп'ютерному «залізі», у вас є можливість заробляти гроші, вирішуючи проблеми з ноутбуками і стаціонарними ПК. А при знанні іноземних мов можна запропонувати послуги приватного репетитора або віддаленого перекладача.
3
Якщо ви не позбавлені певного таланту і вмієте непогано складати слова в речення, спробуйте щастя на терені копірайтера або рерайтера. А список ваших навичок - перше джерело тем для статей. Писати про те, в чому добре розбираєтеся, легко: не потрібно витрачати дорогоцінний час на пошук інформації, і, до того ж, вам буде простіше освоїтися в світі текстів.
4
Напишіть кілька статей на улюблену тему, якщо немає свого портфоліо. Однак, краще уникати занадто специфічних або маловживаних областей. Коли в портфоліо буде хоча б п'ять хороших текстів, можна починати пошук замовників на профільних мережевих ресурсах.
5
Якщо ви любите спілкуватися на форумах і знаєте, як розбурхати інтернет-громадськість, запропонуйте послуги постера, який буде «розгойдувати» нові майданчики, піднімаючи їх популярність.
6
За умови, що у вас в пам'яті залишилися шкільні знання, спробуйте себе в написанні контрольних, творів, курсових та рефератів
7
З часом, коли ви звикнете в обраній сфері заробітку, має сенс завести свій блог і почати його розкручувати: за умови непоганий відвідуваності зможете заробляти на рекламі. А наповнювати ресурс ви будете, розповідаючи про тонкощі своєї роботи. Ця практична інформація дозволить сформувати стійкий коло читачів блогу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AZgY-vTZEP4
Зверніть увагу
Якщо ви починаєте роботу з новою компанією або веб-студією, пошукайте в інтернеті відгуки про ресурс, щоб не потрапити в мережу шахраїв. Наявність або відсутність негативної інформації дозволить вам прийняти більш зважене решеніе.Не беріть у нових замовників великий обсяг роботи без передоплати: спочатку переконайтеся в платоспроможності і чесності клієнта.
Корисна порада
Не варто звертати уваги на онлайн-казино: ігрова сфера не може розглядатися в якості постійного джерела заработка.Не погоджуйтеся переглядати рекламу за гроші: сума, яку ви отримаєте в результаті, не виправдає витраченого на кліки часу.