Як зробити передпокій.

Світла затишна передпокій швидше виняток, ніж закономірність. Найчастіше це приміщення використовується лише як місце для зберігання взуття і верхнього одягу. Але оскільки в неї людина потрапляє відразу, як входить в квартиру варто зробити її привабливою візитною карткою.
Інструкція
1
Обстановка передпокої залежить від її розмірів. Зробити просторий передпокій затишною і зручною можна, розставивши м'які пуфики, столик. На столик можна поставити квіти, їх же розвішані на стіни. Для одягу найкраще поставити шафу-купе з дзеркальними дверцятами або з дверцями з матового напівпрозорого скла. Просвітчаста крізь ці дверки одяг додасть інтер'єру вашого передпокою родзинку. У чому зручність шафи-купе, так це в тому, що поділ його внутрішнього простору ви визначаєте самостійно. У ньому обов'язково має бути велике відділення для верхнього одягу, внизу - висувні ящики для взуття, Ще одне відділення відведіть під полки, на яких можна складати аксесуари для взуття, шапки, рукавички, шарфи.
2
В крихітній передпокою шафа-купе встановити просто ніде. В цьому випадку на стіну повісьте тримач з гачками, над ним - поличку для шапок, а внизу дво-, триярусну полицю для взуття. На протилежній стороні повісьте велике дзеркало, яке ще й створить ілюзію розширення простору.
3
Оздоблення стін в передпокої повинна бути стійкою до стирання. Якщо ви вирішили поклеїти шпалери, то використовуйте шовкографію, миються шпалери або шпалери під фарбування. Якщо хочете встановити панелі, то уникайте білих і блакитних тонів. Це спростить обстановку і додасть їй офісний вид. Несли вже й ставити панелі, то з благородною фактурою дерева. З них роблять фартух висотою 1 метр від підлоги, закривають бордюром, а стіни вище покривають шпалерами під колір і фарбують.
4
Підлогове покриття в передпокої - це лінолеум, плитка для підлоги і невеликий килимок, про який можна витерти брудні чоботи. Ніяких ковролинов і Палас в прихожей бути не повинно.
5
Про висвітлення теж не забувайте. Нехай ваша передпокій буде світлою і яскравою. Відмовтеся від використання центрального світильника. Влаштуйте систему вбудованих світильників на стелі і регульованих світильників на стінах.