Як розвинути сухожилля.

М'язи людини дозволяють здійснювати рухи в різні боки. Складовою частиною м'язів є сухожилля. Їх гармонійний розвиток допоможе поліпшити не тільки реакцію, а й сприятиме захисту кісток. Отже, які ж вправи варто для цього виконувати?
Інструкція
1
Зробіть, насамперед, вправи на розтяжку. Цей підготовчий етап потрібен для того, щоб сухожилля звикли до фізичних навантажень. Це вбереже вас від травм. Почніть розминати ноги і торс. Витратьте на це не більше 3-5 хвилин. Покрутіть педалі на велотренажері або пострибайте на скакалці.
2
Виконайте піднімання гомілки, розтягуючи його якомога сильніше. Перенесіть вагу на ліву ногу і відведіть праву назад на один крок. Зробіть це таким чином, щоб добре відчути натяг. Опустіть п'яту на землю. Затримайтеся в цьому положенні на 30 секунд і повторіть те ж саме з лівою ногою. Проробіть ще раз дану розтяжку.
3
Стати обличчям до стіни і перенесіть вагу на праву ногу. Повільно підніміться і поставте її на футбольний м'яч. Побудьте в цьому положення пару миттєвостей і потім повільно поверніться у вихідне положення. Повторіть цю вправу не менше шести разів, використовуючи стіну для рівноваги. Зробіть те ж саме і для лівої ноги.
4
Сядьте на підлогу, розставивши і поклавши ноги перед собою. Поставте руки на коліна і повільно просуньтеся в напрямку ступень. Ковзніть так далеко, наскільки це можливо, згинаючи ноги і підтягуючи пальці ніг назад до гомілки. Тримайте цю розтяжку протягом 30 секунд. Повторіть цю вправу ще раз.
5
Підтримуйте збалансовану дієту. Вона відбивається, насамперед, в анатомічної цілісності та споживанні різних видів натуральних продуктів. Це допоможе прискорити зростання і зміцнення сухожиль. Мінерали і вітаміни будуть сприяти регенерації тканин. Від цього буде відмінний ефект для зміцнення сухожиль!
6
Зосередьтеся на литкових м'язах під час тренувань. Їх опрацювання збереже сухожилля в еластичному вигляді. Виконуйте вищеописані вправи, дотримуйтесь дієти і стежте за фізичним станом. Тоді буде швидкий результат!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=sraf-2yPyf0