Як уповільнити швидкість в грі.

Розробники комп'ютерних ігор в 90-х роках і уявити собі не могли, що потужність комп'ютерів вже через десять років зросте в тисячі разів. У ті роки розраховувалося все по єдиному принципу: чим потужніший процесор, тим швидше буде працювати гра. Тому сучасним гравцям доводиться шукати способи загальмувати систему, щоб грати в улюблені з дитинства продукти.
Інструкція
1
Скористайтеся спеціально написаним софтом. Існує безліч програм, які легко знайти на просторах інтернету (наприклад, CPUKiller), спеціально створених для обмеження системи. Вони встановлюють вищу планку частоти процесора на вельми низьке (задаваемое вами) значення, і ігри починають працювати зі стандартною швидкістю, яку закладали розробники.
2
Навантажите систему. Запустіть одночасно кілька програм, які активно використовують її ресурси: наприклад 3D max або, наприклад, 3D Mark. Також підійде процес дефрагментації або копіювання великого числа файлів. Якщо софт з попереднього пункту з якихось причин не в змозі «штучно» уповільнити систему, то подібний прийом гарантовано знизить продуктивність комп'ютера. Спосіб не завжди зручний, але в крайніх випадках цілком застосовний.
3
Використовуйте диспетчер задач. Крім відомої функції «закрити програму» вікно, що викликається за допомогою «Ctrl» + «Alt» + «Delete», може напряму регулювати виділення пам'яті для тих чи інших програм. Запустіть гру, виберіть її в диспетчері, клікніть правою кнопкою миші і виберіть в меню «перейти до процесів». Тепер в аналогічному меню для процесу зверніть увагу на два пункти: «Визначити пріоритет» і «Поставити відповідність». У першому потрібно вибрати «низький», щоб обробка програми йшла в останню чергу, а в другому вам буде потрібно обмежити кількість процесорів (ядер), які працюватимуть з продуктами. Таким чином ви значно знизите виділювані на програму ресурси.
4
Перевірте налаштування гри. Часто буває так, що швидкість гри можна варіювати (наприклад, в tower defence або RTS), і в настройках для цього є спеціальний повзунок. Більш того, іноді така кнопка існує в рамках самого геймплея, розташована вона зазвичай близько міні-карти. Є ще й такий спосіб: встановіть настройку «не пропускати фрейми». Це означатиме, що якщо відеонастройки занадто високі, то гра буде працювати повільніше (цей прийом активно використовується в Street Figher IV, де, виставивши все на «максимум», можна насолоджуватися грою, сповільненої втричі).
Корисна порада
Спробуйте кілька програм по уповільненню системи, вони працюють за різними принципами.