Як підключити веб-камеру до комп'ютера. Як підключити веб камеру до комп'ютера без диска.

Спілкування в інтернеті з кожним роком стає все більш наближеним до реального. Одним із пристроїв, сприяє цьому, є веб-камера. Правильне її підключення до комп'ютера дозволить налаштувати відео спілкування з співрозмовниками.
Інструкція
1
Скористайтеся usb-шнуром, що входять в комплект поставки, для підключення веб-камери до комп'ютера. Візьміть один кінець шнура і підключіть його до відповідного роз'єму на камері, інший же кінець вставте в usb-гніздо комп'ютера. Після того, як ви почуєте характерний звук операційної системи, що означає підключення нового пристрою, дочекайтеся його повного ініціалізації.
2
Драйвера, призначені для роботи веб-камери, для багатьох моделей встановлюються в автоматичному режимі. Якщо цього не відбувається, вставте в привід комп'ютера компакт-диск, що додається до пристрою. Дочекайтеся його завантаження, після чого виберіть пункт меню «Встановити драйвер». Якщо буде запропоновано вибрати модель веб-камери, операційну систему і її версію - вкажіть відповідні значення. Дочекайтеся, поки драйвер буде встановлений. При необхідності перезавантажте після цього операційну систему. У деяких випадках при завантаженні диска необхідний драйвер встановиться самостійно в автоматичному режимі.
3
Якщо жоден із способів не працює, драйвер не встановлений, і веб-камера не працює, скористайтеся інтернетом. Запустіть веб-браузер і перейдіть на сайт виробника пристрою. Відкрийте сторінку з каталогом товарів і знайдіть необхідну веб-камеру. Знайдіть посилання, по якій можна завантажити з сайту на комп'ютер файл з драйверами для даної моделі. Клацніть по посиланню, призначеної для скачування, і збережіть його на жорсткому диску комп'ютера. Дочекайтеся його повного завантаження.
4
Після цього двічі клацніть по викачаного файлу, щоб запустити процес установки драйвера для веб-камери. Виберіть шлях установки, при необхідності вкажіть використовувану операційну систему та інші параметри, після чого натисканням відповідної кнопки встановіть драйвер. Якщо буде потрібно, перезапустіть операційну систему, щоб зміни вступили в силу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IRj-XZFUni4