Як зробити зачіску "кок".

Ретро-мода повернула на голови юнаків і дівчат прославлений незрівнянним Елвісом Преслі кок. Зачіска в стилі рокабіллі прикрасить образ не тільки для костюмованої вечірки, а й для ділового дня або святкового вечора. Тим більше, що зробити її в домашніх умовах зовсім не складно.
Вам знадобиться
  • - мус або віск для укладання волосся;
  • - лак для волосся;
  • - гребінець з частими зубцями;
  • - широка кругла щітка для волосся;
  • - фен.
Інструкція
1
Вимиті волосся злегка підсушіть рушником. Відокремте пасма над чолом, з яких буде робитися кок, скрутивши їх жгутиком і заколовши шпилькою. Що залишилися вільними волосся висушіть за допомогою фена і круглої щітки, піднімаючи їх біля коріння. Якщо ви хочете надати волоссю додатковий об'єм, використовуйте спеціальний мус.
2
Після цього приступайте до моделювання самого кока. Звільніть закріплені передні пасма і розділіть їх на дві частини. Частина волосся, яка знаходиться ближче до потилиці, начешіть і, піднявши, закріпіть шпильками. Для довговічності зачіски зафіксуйте лаком. Залишилася вільної пасмо у самого чола витягніть за допомогою круглої щітки і фена так, щоб волосся стали ідеально рівними. У підстави її можна злегка начесати для додаткового обсягу. Відкиньте пасмо назад з деякою недбалістю, закріпіть якомога більш непомітно.
3
Для вечірнього образу залиште інші волосся розпущеним. Подвіти за допомогою прасування або плойки кінчики зроблять зачіску більш акуратною і яскравою. Якщо ви хочете носити кок днем, вирушаючи на роботу, на заняття або на неформальний захід, можна зібрати решту волосся в кінський хвіст, не надто туго закріпивши його гумкою.
4
З коротким волоссям все простіше: висушіть їх за допомогою фена і круглої щітки, зачісуючи від потилиці до чола. Потім пасма над чолом підніміть, злегка начесав, і відведіть назад, не руйнуючи створений обсяг. Якщо довжина волосся дозволяє, кінчики передніх пасом закріпіть невидимками. Рясно збризніть волосся лаком на відстані не менше 30 сантиметрів, в іншому випадку вони злипнуться. Такий варіант зачіски підійде як юнакові, так і дівчині.
5
Ще один варіант кока є різновидом пучка. Підніміть все волосся, не розділяючи їх на проділ, і скрутіть в один великий джгут на маківці. Одержаний пучок укладіть у напрямку до чола, подверніте кінці волосся і закріпіть їх невидимками. Передню частину волосся витягніть над чолом і укладіть недбалої хвилею.
Корисна порада
Носити таку зачіску можна як з сукнями в стилі нью-лук, так і з рокерським вбранням - вузькими брюками або денимом в поєднанні з шкірянкою і простий маечкой. Кок відмінно виглядає з макіяжем у стилі 50-х років з яскраво виділяються чорними стрілками, які завжди актуальні.