Як прилаштувати баню до будинку.

В процесі будівництва, ремонту або реконструкції житлової будівлі ви можете прибудувати до нього баню, щоб мати можливість попаритися буквально не виходячи з дому. Це заощадить не тільки ваш час, але і ваші гроші.
Інструкція
1
У вже існуючому житловому будинку ви можете пристосувати під баню які-небудь маловикористовувані приміщення, а якщо дозволяють розміри ділянки, то і прибудувати її. Можна прибудувати її і в ході зведення будинку, заощадивши таким чином на опаленні, каналізації, монтажі електромереж.
2
Спроектуйте баню. Зазвичай вона розділена на 3 приміщення: парна (6-9 м2), передбанник (4-6 м2) і тамбур. Такі розміри оптимальні для невеликої лазні, прибудованої до будинку. Для того щоб забезпечити швидкий відтік стічних вод, баню потрібно будувати під невеликим кутом до землі або на височини.
3
Двері в лазню необхідно встановлювати з низькою коробкою і високим порогом, щоб скоротити до мінімуму втрати тепла. Крім того, в цих же цілях буде непогано, щоб двері і з передбанника, і з парної вели в тамбур.
4
Утепліть приміщення для лазні ізобетоном або руберойдом. Щоб стіни і стеля лазні НЕ зволожувалися і не були схильні до гниття, обшийте їх дерев'яними панелями, обклеєними з однією стороною фольгою.
5
пічка-кам'янка, опалювальну дровами, або камін встановіть в кутку парної біля виходу. Трубу для виведення чадного тепла виведіть на дах або під її коник. У протилежної стіни зміцните в два-три яруси вздовж глухої стіни полки для миття (шириною 0,5-0,6 м і довжиною - 170-200 мм).
6
Встановіть в передбаннику 1-2 лави для відпочинку. Зверніть увагу: передбанник обов'язково повинен мати вікно, щоб в екстрених випадках можна було забезпечити швидкий приплив свіжого повітря.
7
Запросіть співробітників пожежного нагляду і представників страхової компанії. Скорегуйте з урахуванням їх зауважень приміщення і пристрій лазні. Отримайте позитивний висновок від пожежників та укладіть страховий договір на випадок загоряння.