Як зробити мийку.

Зручна і затишна кухня - мрія кожної домогосподарки. Правильно обрана і встановлена мийка допоможе містити кухню в порядку і чистоті. Однак її установка має ряд особливостей, які слід знати людині, яка займеться цим.
Інструкція
1
Спосіб установки мийки залежить не тільки її особливостей, а й від стільниці, в яку буде вбудована мийка. Її можна монтувати в стільницю, на стільницю або під стільницю.
2
Спочатку визначити місце її розташування. Те місце, куди спочатку ставлять раковину при будівництві не завжди зручно. Перенести водопровід в інше місце не складе великої праці. Найголовніше, щоб мийку було зручно використовувати. Вибираючи нове місце для мийки майте на увазі, що до розмірів мийки необхідно додати ще 5-10 см. Це відстань не повинна бути менше, так як може порушитися шафа під мийкою, оскільки тонкий край стільниці просто зламається. Якщо ж відстань буде більше, то вам просто незручно буде мити посуд, бо доведеться постійно тягнутися вперед.
3
В обраному місці зробіть розмітку. У купленої мийки вже повинен бути готовий шаблон в комплекті. Подивіться на упаковці мийки. Якщо ви викинули упаковку або на ній таких розміток немає, то переверніть мийку, поставивши на стільницю. Обведіть контури, які будуть кордоном мийки на стільниці. Відступивши 1 см всередину обведеного контуру, виріжте в стільниці отвір. Це можна зробити лобзиком або тонкої пилкою. На цей бортик спиратиметься мийка.
4
Дуже важливо повністю герметизувати стик мийки зі столешніцей.Іначе вода потраплятиме між ними, руйнуючи шафа внизу. Якщо в комплекті немає ущільнювача, то купите його заздалегідь. Наклейте його по всьому периметру стику самої мийки. Він не повинен виступати за її краю.
5
Вставте мийку в стільницю. Наживите кріплення, залишивши між стільницею і краями мийки невеликий проміжок, який слід заповнити силіконовим герметиком. Після цього кріплення затягніть. Робиться це по діагоналях.
6
Потім мийку підчіплюють до каналізації. Вона готова до використання.