Як зробити флюгер з пропелером. Як зробити паперовий літак з пропелером.

Флюгер з пропелером є найвірогіднішим покажчиком напряму і наявності вітру. Саме тому до цих пір він залишається незмінним атрибутом будь метеорологічної станції. Однак він може бути не тільки вимірювальним приладом, але і прикрасою даху вашого будинку.
Вам знадобиться
  • - фанера;
  • - клей ЕДП;
  • - фарба;
  • - маленькі підшипники;
  • - пропелер.
Інструкція
1
Перш ніж будувати флюгер, розробіть простий креслення. Визначтеся з розмірами цього пристрою, при розробці рухливих з'єднань керуйтеся розмірами підшипників. Враховуйте максимальну можливу швидкість вітру, при якій флюгер працюватиме, і закладайте деталі відповідної товщини.
2
Виріжте всі необхідні деталі з тонкої фанери. З товстої сталевий шпильки зробіть поворотну вісь. Вона буде піддаватися сильним навантаженням від вітру, тому повинна бути потужною. Діаметр шпильки повинен бути не менше 6 мм. Частина осі, на яку буде вдягатися корпус з підшипниками, обмотувати нитками не треба, головне - щоб було достатньо довжини виступаючої частини, щоб закріпити флюгер на ніжці за допомогою гайки. Аналогічним чином зробіть вісь для пропелера.
3
Зберіть корпус, вклейте дерев'яні бобишки для підшипників і осі пропелера, а також кіль. Найкраще клеїти за допомогою клею ЕДП. Закріпіть склеювані деталі лещатами або потужних дерев'яних прищіпок. Обов'язково ізолюйте прищіпки від клею за допомогою клаптів поліетиленового пакета, інакше прищіпки приклеяться намертво до корпусу флюгера. Коли клей висохне, за допомогою дриля просвердлите отвір в дерев'яній бобишками під поворотні підшипники, а потім зробіть отвір для осі пропелера. Вклейте вісь пропелера, а потім розбавте трохи фарби розчинником і пофарбуйте весь корпус флюгера. Фарба захистить дерево від вологи, а розчиняти її треба для більш глибокого вбирання в дерево. Для досягнення найкращого результату пофарбуйте корпус в декілька шарів з проміжними сушками.
4
Зробіть пропелер. Кількість лопатей впливає на зовнішній вигляд і складність виготовлення. У простому випадку ви можете використовувати повітряний гвинт відповідного розміру від авіамоделі. Розсвердлити центральний отвір повітряного гвинта під наявні підшипники і, якщо треба, укоротите лопаті, а також вставте підшипники в пропелер. Після цього, за можливості, збалансуйте його. Для цього встановіть пропелер на флюгер, закріпіть його за допомогою гайки і розташуйте гвинт горизонтально. Якщо він буде повертатися, то за допомогою наждачного паперу сточите трохи матеріалу з тієї лопаті, яка прагне піти вниз.
5
Зберіть стійку флюгера. Візьміть відповідний держак від лопати і просвердлите в одному з його торців глибоке отвір. Вклейте в нього поворотну вісь. Коли клей висохне, пофарбуйте стійку і насадите на неї готовий флюгер. Закріпіть його гайкою.
6
відбалансують флюгер. Для цього, за допомогою свинцевих важків, добийтеся, щоб передня або хвостова здебільшого не переважували і корпус в стані рівноваги розташовувався горизонтально. Це гарантія того, що флюгер завжди буде показувати правильний напрямок вітру.