Як прибрати запах гуми. видалити запах гуми з трубки.

Ви купили своїй дитині новий велосипед і залишили його на деякий час у гаражі, після чого там з'явився неприємний запах гуми - малоприємна ситуація. Або родичі піднесли малюкові цілий пакет гумових іграшок, через які в квартирі просто неможливо дихати. Але можна позбутися запаху гуми у всіх цих випадках. Коштів, насправді, досить багато, головне, підібрати найбільш підходяще з них.
Інструкція
1
Для початку чітко визначте джерело неприємного запаху. Звичайно, ви, напевно, вже знаєте, що стало цьому причиною. Однак пам'ятайте, що різкий запах мають зазвичай вироби, які вироблені з гуми дуже низької якості. Крім цього, вони токсичні і викликають головний біль і навіть більш серйозні наслідки. Подумайте добре: можливо, краще позбутися самого джерела, а не від запаху?
2
Однак, якщо запах гуми виходить від якісних виробів, і у вас немає бажання від них позбавлятися, прийміть наступні заходи. Для початку спробуйте скористатися якісним освіжувачем повітря. Підберіть в магазині спеціальний освіжувач для усунення специфічних і виробничих запахів, а не просто освіжаючий повітря. Хімічна промисловість виробляє навіть спеціальні освіжувачі, які усувають саме запах гуми. Такий засіб підійде і в тому випадку, якщо вас турбує запах горілої гуми.
3
Якщо запах утворився в квартирі, і використання освіжувача неможливо у зв'язку з присутністю в ній дитини, скористайтеся народними засобами. В окропі заваріть суміш з сухого листя і м'яти (меліси), в отриманий відвар додайте пару крапель якого-небудь ароматичного масла. Помістіть в цей розчин вироби, які пахнуть гумою (наприклад, іграшки вашого малюка) на всю ніч. Запах гарантовано зникне назавжди. Якщо ж запахом просякла одяг, то для її прання теж можна використовувати подібний розчин, або просто хороший кондиціонер для білизни.
4
Якщо дозволяє погода, відкрийте всі вікна в приміщенні і добре провітріть його. Розвісьте по всьому приміщенню вологі махрові рушники: вони відмінно вбирають всі сторонні запахи, включаючи запах паленої гуми. Проведіть вологе прибирання приміщення, щоб остаточно позбутися неприємного запаху гуми.