Як зберігати заощадження.

Накопичені заощадження не тільки гріють душу, але і викликають тривоги щодо необхідності їх збереження та примноження. На жаль, не існує ідеального способу, який дозволив би одночасно зберегти грошові кошти, заробити з їх допомогою додатковий дохід, а також легко отримати їх назад у своє розпорядження.
Інструкція
1
Зберігайте трохи грошей в квартирі, щоб вони були завжди під рукою на випадок непередбачених витрат. Навіть будучи вельми винахідливим людиною, ви навряд чи обдурите злодія, який знає наперечет всі місця, в які можна заховати гроші. Якщо ви все ж вирішили зберігати всі заощадження вдома, придбайте сейф. Його надійність і якість будуть прямо пропорційні ціною. Доступність коштів може бути негативною стороною такого способу зберігання в тому випадку, якщо ви схильні до імпульсивних і необдуманих покупок.
2
Відкрийте банківський депозит. Цей спосіб підійде для людей, які не відрізняються особливою фінансовою грамотністю, але бажаючих при цьому отримувати стабільний дохід. Серед безлічі банківських пропозицій ви легко зможете вибрати підходящий варіант. Для цього вам потрібно буде визначитися з валютою вкладу, строком, до якого вам можуть знадобитися вкладені кошти, та іншими умовами депозиту. Щоб не витратити гроші і не втратити нараховані відсотки, вибирайте класичний депозит, який не передбачає часткового зняття коштів. Щоб ви могли повернути заощадження у разі банкрутства банку, сума вкладу не повинна перевищувати 700 тисяч рублів.
3
Отримайте ощадну книжку. Цей спосіб піде тим, хто має невеликі заощадження і можливість відвідування банку в дні та години, коли не спостерігається великих черг. Ви також можете відкрити банківський рахунок, що дає можливість здійснювати безготівкові платежі за допомогою пластикової карти або послуги інтернет-банкінгу. Мінусом такого способу є часті випадки викрадення даних карти в інтернеті і всілякі махінації з використанням загублених пластикових карт. Щоб не стати жертвою шахраїв, які не записуйте і не повідомляйте стороннім код своєї картки, а у випадку втрати якнайшвидше телефонуйте в банк для блокування карткового рахунку.
4
Відкрийте металевий рахунок (ОМС) в банку, на якому зберігатимуться придбані вами «віртуальні» грами дорогоцінних металів. Цей варіант підходить також для довгострокових інвестицій та ігор на коливаннях курсів дорогоцінних металів. Мінусом цього способу є самоуправство банків: вони мають право самостійно встановлювати курси купівлі та продажу металів на свою користь і не брати до уваги ситуацію, що склалася на світових ринках. Крім того, у разі банкрутства банку, кошти, вкладені в ОМС, не підлягають відшкодуванню вкладникам.
5
Використовуйте банківську сейфовую осередок. Цей спосіб зберігання грошових коштів не принесе вам доходу, але вбереже від ризиків втрати заощаджень. Вміст комірки ви можете забрати в будь-який час без попередньої домовленості, а у випадку банкрутства банку ви без проблем отримаєте гроші назад. Крім того, крім готівки, таким чином можна зберігати коштовності, цінні папери та документи. Недоліками такого способу заощадження грошей є необхідність оплати оренди банківської комірки, неможливість отримувати додатковий дохід і віддалено здійснювати операції з грошовими коштами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=R7jeY-aIhA0