Як запустити безпечний режим Vista.

Windows Vista використовує декілька режимів завантаження, у тому числі безпечний. При цьому операційна система задіє лише мінімальну кількість компонентів. Відбувається завантаження тільки найнеобхідніших драйверів і налаштувань.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з встановленою ОС Windows Vista
Інструкція
1
Безпечний режим Windows Vista необхідний, якщо виник збій у завантаженні операційної системи через встановлення драйверів певних пристроїв або зараження вірусом. Запустивши безпечний режим, можна видалити завдав шкоди драйвер або програму, і перезапустити систему в нормальному режимі. Для початку вийміть з комп'ютера всі usb-накопичувачі, CD і DVD-диски та інші сторонні носії.
2
Якщо попередній запуск операційної системи виявився невдалим, то при наступній спробі завантаження система видасть Меню початкового завантаження, але його можна викликати і вручну. Для цього відразу після перезавантаження комп'ютера, до активної завантаження операційної системи, натисніть клавішу F8. Важко зловити підходящий момент, тому найпростіше зробити це кілька разів "наосліп" незалежно від того, що відбувається на екрані. Меню з'являється на короткий час, тому щоб затримати його, натисніть клавіші Вгору, Вниз. Виберіть пункт меню "Безпечний режим" ("Safe mode").
3
При виборі "Безпечного режиму з підтримкою мережі" ("Safe mode with Networking") можна працювати з локальною мережею. Цей режим використовується для відновлення даних за допомогою резервного копіювання з локального сховища або отримання файлів для "лікування" від інших користувачів мережі.
4
При виборі "Безпечного режиму з підтримкою командного рядка" ("Safe mode with Command Prompt") замість звичного інтерфейсу Windows запускається вікно командного рядка, емулюється середу MS-DOS. Можна відновити систему, використовуючи команди цього середовища. Цей режим хороший для IT-фахівців.
Зверніть увагу
Для завантаження безпечного режиму необхідний пароль адміністратора.Еслі всі спроби запуску безпечного режиму виявилися безуспішними, доведеться, на жаль, заново операційну систему.
Корисна порада
Якщо вдалося запустити систему в одному з описаних безпечних режимів, слід негайно приступити до усунення неполадок.
При завантаженні комп'ютера в безпечному режимі завантажуються лише необхідні для завантаження Windows драйвера і базові файли. Перебуваючи в безпечному режимі , Windows дозволяє виконувати ті ж дії, що і в звичайному режимі , проте відбувається це з використанням обмеженого набору засобів. Безпечний режим призначений для усунення неполадок, видалення вірусів, троянів, рекламного і шпигунського ПЗ.
Інструкція
1
Щоб запустити комп'ютер у безпечному режимі , необхідно його перезавантажити. Після того, як почуєте короткий звуковий сигнал, слід натиснути кнопку "F8". Після цього відкриється меню завантаження Windows, в якому вимагається вибрати рядок «Безпечний режим», і натиснути "Enter".
2
Після завантаження комп'ютера відкриється системне вікно, в якому слід натиснути на кнопку «Так». Після цього можна приступати до роботи в безпечному режимі .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=labvejcQXU4
Зверніть увагу
Якщо в приводах вашого комп'ютера знаходяться CD, DVD або гнучкі диски, то перед завантаженням комп'ютера необхідно їх витягти.
Корисна порада
Якщо на комп'ютері встановлено декілька операційних систем, то спершу слід за допомогою клавіш зі стрілками вибрати операційну систему, яку слід завантажити в безпечному режимі, а вже потім натиснути на клавішу "F8".