Як стати на місток швидко. Як швидко сісти на місток.

Якщо вашим бажанням є набуття гнучкості, і ви хочете навчитися вставати на «місток», не зашкодивши собі, то слід запастися терпінням. Деякі знання правил безпеки і тонкощів при виконанні цієї вправи допоможуть вам прискорити процес.
Вам знадобиться
  • Килимок
Інструкція
1
Не поспішайте вставати на «місток». Лікарі, практикуючі лікування опорно-рухового апарату, серйозно застерігають від будь-яких експериментів у цій галузі. Після закінчення активного росту людського організму в хребті відбуваються процеси затвердіння на певних ділянках. Знову знайти гнучкість можливо, але це справа не одного дня. Це зажадає постійних систематичних занять, особливо якщо ви людина неспортивний. Проте найцікавішим є той факт, що чим менше ви поспішаєте освоїти це положення тіла, тим швидше ви зробите це.
2
Займіться йогою. Це найбільш нешкідливий спосіб досягнення максимальної гнучкості. Крім того, це дуже корисно для загального здоров'я та розвитку. Тим більше що «місток» - це не що інше, як чакрасана, що припускає вигинання хребта і розслаблення глубоколежащих шару м'язів. Ця вправа зміцнює м'язи тулуба і кінцівок, підвищує тонус внутрішніх органів і залоз тіла, покращує обмін речовин і загальний стан. Енергетично ця поза пов'язана з сонячним сплетінням, вона заряджає весь організм енергією.
3
Дотримуйтесь правил виконання цієї вправи. Згідно з принципами йоги, чоловіки повинні лягти головою на північ. У жінок голова повинна бути спрямована на південь. Ноги зведіть разом, руки покладіть вільно уздовж тулуба. Дихайте вільно. Зігніть ноги і розташуйте їх на ширині стегон близько до сідниць. Долоні при цьому поставте на підлогу, під плечові суглоби, пальці повинні бути спрямовані до ніг. Далі підніміть тулуб, одночасно прогнувшись у спині, і поставте тім'я голови на підлогу. Стривайте трохи в цій проміжній позі, стежте за диханням. Потім продовжуйте віджиматися від підлоги на руках до повного випрямлення рук і ніг. Зберігайте цю позу до перших ознак втоми. Дихання має бути рівномірним і вільним. Завершуючи вправу, повільно видихніть, спокійно поверніться у вихідне положення і розслабтеся. Виконайте 1-4 рази з двохвилинній витримкою.
4
Ні в якому разі не робіть «місток» на слизькій підлозі або слизькому килимку. Не поспішайте виконувати повний прогин. Руки і ноги повинні представляти собою нерухому опору. Концентруйте свою увагу на правилах виконання і своїх відчуттях в області нирок і попереку.
5
Чи не виконуйте «місток», якщо ви належите до групи ризику. Його не можна робити людям, страждаючим підвищеним артеріальним тиском, захворюваннями щитовидної залози, виразкою шлунка, проблемами слуху і капілярів очей. Також не слід виконувати цю вправу людям, що перенесли недавні переломи кісток або хірургічні операції в області живота. Крім того, попередньо слід освоїти вправи з прогином назад. Вони підготують ваш хребет і інші групи м'язів до виконання «містка».