Як вибрати Сендвічниці.

Сендвічниці - це один з найкращих способів заощадити час вранці, адже всього за кілька хвилин ви можете приготувати оригінальний сніданок, який забезпечить організм більшістю важливих для нього елементів. Однак проблема в тому, що в магазинах представлена величезна різноманітність даних пристроїв, і недосвідченого покупця такий асортимент може заплутати. Щоб вибрати якісну і надійну Сендвічниці, ви можете скористатися наступними порадами.
Інструкція
1
Від матеріалу залежить міцність і безпеку пристрою. Якщо ви шукаєте Сендвічниці, яка прослужить вам якомога довше, то вона повинна бути виготовлена з нержавіючої сталі. Однак і ціна її буде дещо вищою в порівнянні з моделями з пластику. В обох випадках пристрій повинен мати гарну термоізоляцією, адже від цього залежить ваша безпека. Краще всього, якщо сендвічница буде оснащена додатковим захистом ручок.
2
Потім можна переходити до наступної характеристиці - це кількість пластин. Саме від цього залежить, скільки сендвічів ви зможете приготувати за один раз. Стандартне пристрій орієнтований на 1-5 шматочків, але найпоширеніший варіант - це сендвічница з 4 пластинами. У тому випадку, якщо ви не можете визначитися з даною характеристикою, то можна звернути увагу на пристрій зі знімними пластинами. Деякі моделі можуть мати в комплекті додаткові комплекти для вафель і гриля, в такому випадку сендвічница ставати вже багатофункціональним пристроєм.
3
Після цього зверніть увагу на стійкість. Її забезпечують спеціальні прогумовані ніжки, які можна знайти на багатьох моделях.
4
Пам'ятайте про те, що кожна сендвічница орієнтована на використання хліба певної форми. Наприклад, є пристрої, що працюють з квадратним, трикутним або овальним хлібом.
5
У тому випадку, якщо ви плануєте використовувати Сендвічниці як гриль або вафельницю, то вам вкрай необхідний терморегулятор. Він дозволить вам самостійно вибрати температуру приготування.
6
Багато моделей оснащуються спеціальним гачком, за допомогою якого пристрій можна підвісити у вертикальному положенні. Це допоможе вам істотно заощадити корисний простір. Але перед тим як купити таку модель, переконайтеся в тому, що сендвічница і гачок - це єдине ціле.
7
Багато моделей відрізняються високим рівнем шуму. Тому бажано вибирати пристрої, чий рівень шуму не нижче 70 Дб.