Як очистити плитку. відмити масло машинне з плитки.

Керамічна декоративна плитка при правильному виборі та догляді здатна прикрасити ваш будинок і зберігати свій первісний вигляд протягом багатьох років. Існує безліч спеціальних складів для догляду за керамічною плиткою, але все ж варто сказати кілька слів про те, які забруднення, ніж слід видаляти.
Інструкція
1
Жирні плями з кераміки добре видаляються за допомогою каустичної соди і лужних розчинів.
2
Миття плитки милом може зіпсувати її зовнішній вигляд. Мило залишає на поверхні жирову плівку, яка не тільки позбавляє плитку блиску, але і може стати причиною появи грибка і цвілі на поверхні.
3
Для щоденного догляду досить просто протерти плитку губкою або м'якою тканиною. Не можна мити плитку залізними мочалками. По-перше, це призведе до появи подряпин. В свою чергу, в подряпини потрапить бруд, яку буде пізніше майже неможливо відмити. До появи подряпин призводить так само пил і пісок. Тому їх слід своєчасно прибирати.
4
Добре підходить для очищення кахлю рідина для миття скла або пральний порошок, але за умови, що поверхня після обробки ретельно промиють.
5
Глянсову плитку фахівці рекомендують мити розчином оцту з розрахунку 1ст. оцту на літр води.
6
Водночас для звичайної плитки кошти для очистки на основі кислот не підходять, так як вони можуть зіпсувати декоративні елементи і при попаданні на шви між плитками, можуть руйнувати структуру затірки.
7
Проте в деяких випадках без застосування засобів на основі щавлевої кислоти не обійтися, наприклад, коли необхідно вивести плями від фломастерів, чорнила, іржі. При цьому потрібно бути дуже обережними і не забувати змивати засіб, уникаючи попадання його між плиток.
8
Плями від гуми, фарби, смоли, машинного масла, емалі, воску відтирають ганчіркою змоченою в розчинники, наприклад в скипидарі або ацетоні.