Як очистити кишечник. Як чистити кишечник в домашніх умовах.

Токсини, що накопичуються в кишечнику в результаті нерегулярного харчування і зловживання жирною їжею, отруюють наш організм. У зв'язку з цим дуже важливо регулярно проводити очищення кишечника, щоб запобігти загальну інтоксикацію і відновити роботу всіх систем організму.
Інструкція
1
Випийте протягом дня велика кількість солоної води. Увечері в воду додайте трохи рису або іншої крупи. Сіль є природним проносним, тому протягом дня вам доведеться кілька разів спорожнити кишечник.
2
Скористайтеся клізмою, яка дозволить ввести в пряму кишку певну кількість рідини. Використовуйте кип'ячену воду кімнатної температури, щоб вона швидше усмокталася в стінки кишечника. У цього неприродного методу очищення існує безліч супротивників, тому перед його застосуванням проконсультуйтеся з лікарем.
3
Зробіть промивання кишечника в спеціалізованому медичному закладі. Колоногідротерапія безболісна, але може стати причиною невеликого дискомфорту. Дана процедура сприяє зниженню ваги, поліпшенню травлення і самопочуття.
4
Пийте сік шпинату і цитрусових фруктів. Цей спосіб протипоказаний людям, що страждають алергією на цитрусові, надмірною збудливістю, а також що мають підвищену кислотність шлункового соку. Очищати кишечник таким чином найкраще взимку, щоб забезпечити організм необхідними вітамінами.
5
Використовуйте проносні засоби. Їх ефективність невисока, а при їх застосуванні можуть виникнути больові відчуття в області живота, викликані напругою м'язів внаслідок посилення моторики кишечника. При частому використанні проносних може виникнути звикання, що вимагає прийому збільшеної дози препарату.
6
Очистіть кишечник за допомогою ентеросорбентів - особливих препаратів, що мають здатність природним чином виводити з кишечника токсини. До подібних засобів відноситься активоване вугілля, «Поліпефам» і «Ентеросгель», чинний найбільш м'яко і ефективно.
7
Приготуйте очищающий салат із сирої моркви, капусти, буряка і селери в пропорції 1: 1: 3: 1. Салат необхідно заправити оливковою або рослинним маслом. При гастриті і зниженій кислотності шлунка використовуйте мариновану буряк і квашену капусту.