Як відключити сигналізацію на авто. Як відключити сигналізацію в автомобілі.

Чим складніше сигналізація, тим важче злочинцеві викрасти автомобіль. Звичайно, в звичайних обставинах це тільки додає впевненості в завтрашньому дні. Однак якщо щось піде не так, чи можна відключити сигналізацію самостійно?
Вам знадобиться
  • - інструкція до сигналізації;
  • - кусачки;
  • - викрутка.
Інструкція
1
Купуючи і встановлюючи сигналізацію, обов'язково поцікавтеся в автосалоні або сервісної майстерні особливостями встановленої сигналізації. Попросіть провести інструктаж.
2
Зверніть увагу на розташування спеціальної кнопки. В сигнализациях середнього рівня великого поширення набула кнопка Valet або, як її ще називають, «секретна кнопка». Вона може бути захована за бардачком, під торпедою, під обшивками порогів, тобто в будь-якому самому несподіваному місці. Передбачається, що її місцезнаходження відомо тільки водієві.
3
Для відключення сигналізації, обладнаної Valet, відпрацюйте ряд дій, описаних в інструкції до системи. Відкрийте двері водія і не звертаючи увагу на несамовитий виття сирени, вставте ключ у запалювання і поверніть його. Потім два рази коротко натисніть на кнопку Valet. Сигналізація вимкнеться і машину можна буде завести. Якщо кнопка не спрацьовує або її просто немає, відшукайте блок сигналізації. Витягніть від туди дроти, спробуйте закоротити їх безпосередньо і завести машину, щоб обнулити сигналізацію.
4
У разі якщо машина все ще стоїть на охороні, незважаючи на зроблені дії, відстежите дроти, що йдуть на стартер, запалювання або бензонасос. Блокування, розміщені на цих вузлах, не дають машині функціонувати.
5
Налаштуйте деякі функції сигналізації зі зворотним зв'язком. Прямо з пульта можна змінювати режими центрального замка постановку-зняття з охорони, відключення.
Зверніть увагу
Не кидайтеся відразу демонтувати сигналізацію в разі несправності. Іноді заміна батарейки в брелоку виявляється вирішенням проблеми. Крім того, деякі сигналізації дуже чутливі до перешкод від високочастотних джерел.
Корисна порада
Чи не пробуйте самостійно відключати або знімати сигналізацію, яка встановлюється в дорогі машини. Такі сигналізації часто дуже складні, з безліччю блокувань і кодів. У випадку виниклих проблем з такого роду сигналізацією необхідно викликати майстра або дістатися до сервісу самостійно.