Як перекачати фото з Айфона. перекачати музику на iphone ,.

iPhone існує всього декілька років, але цим гаджетом вже користуються мільйони. Серед інших його достоїнств - досить прийнятну якість фотографій. Однак зберігати їх тільки в телефоні ненадійно, тому можна перекачати фото з iPhone на комп'ютер.
Інструкція
1
Зробіть кілька кадрів, якщо на вашому апараті їх ще немає. Фотографії відразу ж з'являться в галереї додатка «Фотографії», в розділі «Фотоплівка».
2
Підключіть свій iPhone до комп'ютера за допомогою кабелю USB, що входить в комплект. Дочекайтеся, поки пристрій визначиться комп'ютером. Вам не потрібно використовувати ні iTunes, ні будь-які інші програми. Якщо ви колись перекачували фото з цифрової камери на комп'ютер, процедура здасться вам знайомою. Комп'ютер розпізнає iPhone саме як цифрову камеру.
3
Створіть на комп'ютері нову папку, в яку будуть скопійовані фотографії з iPhone. Відкрийте "Мій комп'ютер», знайдіть підключений пристрій Apple iPhone. Двічі клацніть по іконці пристрою, в папці, скопіюйте потрібні вам фотографії. Перенесіть їх в створену раніше папку.
4
При передачі фото можуть виникнути деякі проблеми. Наприклад, телефон видасть помилку. У такому випадку перезавантажте iPhone і спробуйте знову. Іноді після копіювання фотографії мають незвичне дозвіл. Справитися з цим допоможуть спеціальні програми, наприклад Tansee iPhone Transfer Photo.
5
А як бути з фотографіями, які були не зняті iPhone, а закачані в нього? Такі файли зберігаються в розділі «Фотоархів». Врахуйте, що зображення, перш ніж потрапити туди, було оброблено програмою iTunes, і тому має певні розміри і гіршу якість. Щоб перекачати з iPhone такі фото, використовуйте функцію Screenshot.
6
Для цього ткройте потрібне вам зображення, сфотографуйте його натиснувши одночасно кнопки Home і Power. Тепер зображення з'явиться в розділі «Фотоплівка» і ви зможете скопіювати її на комп'ютер тим же способом, що і звичайні фото.
Корисна порада
Деякі моделі iPhone здатні записувати відео. Перекачати його на комп'ютер можна тим же способом, що і фото.