Як підняти дохід.

Розумний керівник хоче збільшення доходу його підлеглих, так як в цьому випадку зросте і його дохід. Тому, дотримуючись деякі правила, поліпшити матеріальне становище можна і без переходу на іншу роботу.
Інструкція
1
Покажіть начальнику, чому ви заслуговуєте збільшення зарплати. Не варто згадувати про своє бажання придбати новий телефон або про прийдешню поїздці до Туреччини. Ці факти цікаві тільки вам. Говорити про збільшення доходу можна тільки в тому випадку, якщо ви можете показати, чим ви корисні фірмі, оскільки начальника хвилює саме цей момент.
2
Робіть більше, ніж від вас очікують. Якщо ви будете працювати більше за інших, вас напевно помітять і оцінять. Цей навик дасть потрібний ефект тільки в сукупності з іншими рекомендаціями. В іншому випадку оточуючі (і ваш роботодавець в тому числі) сприйматимуть вас як звичайного трудоголіка.
3
Робіть все невідкладно. Це один із самих головних секретів успіху. Деякі люди бояться зробити помилку, тому, перш ніж приступити до будь-якої справи, вони все зважують і виміряють. Поступайте навпаки: робіть все максимально швидко, а на помилках вчіться. Одні футболісти роблять тисячі промахів і сотні відмінних ударів, інші не промахуються ніколи, але на їх рахунку тільки два-три десятка голів. Приклад треба брати з перших.
4
Підвищуйте кваліфікацію. Закінчення ВНЗ не означає, що ви знаєте все. Уявіть лікаря, закінчив інститут в 70-х рр. минулого століття і не отримав відтоді ніякої нової інформації в медичній сфері. Навряд чи знайдеться бажаючий лікуватися у такого фахівця. Якщо не будете підвищувати кваліфікацію, то рано чи пізно ви прийдете до такого ж результату.
5
Стати незамінним. Рідкісний керівник мріє проводити весь час на роботі. Йому потрібні люди, яким він може делегувати обов'язки. Станьте такою людиною, що не вподібнюйтеся людям, які не готові робити щось понад норму, візьміть на себе відповідальність за те, що у ваші прямі обов'язки не входить.
Корисна порада
Робіть добре будь-яке завдання. Кожне доручення вашого роботодавця має стати для вас значним.
Бюджет являє собою форму освіти і витрачання грошових коштів, призначених для фінансування функцій держави та місцевого самоврядування. Основні джерела формування бюджетних коштів - це податкові платежі. Але регіони на податкову політику держави практично не роблять впливу. Величина доходів їх бюджетів цілком залежить від прийнятої ними політики щодо грошових надходжень.
Інструкція
1
Підвищити доходи бюджету можна за рахунок заміни податкових пільг іншими заходами державної підтримки. Часом кошти, які вивільняються від застосування податкових пільг, використовуються не за призначенням. Через це їх застосування не дає належного ефекту, а бюджет позбавляється додаткових доходів. Наприклад, можна замінити податкові пільги при інвестуванні інвестиційними податковими кредитами або державними гарантіями.
2
Що стосується неподаткових надходжень, то тут в першу чергу необхідно раціонально використовувати державну власність. Як один із способів збільшення доходів бюджету може бути надання ділянок під земельне будівництво із застосуванням схем компенсаційних виплат. Їх застосування дозволить направити додаткові кошти в бюджет, а також створить однакові умови для інвесторів, що здійснюють комерційне будівництво.
3
Великі резерви в доходах бюджету можна сформувати за рахунок залучення в сферу комерційних відносин усіх земельних ділянку, переданих під будівництво. В даний час сюди включені тільки ті ділянки, які передаються під капітальне будівництво комерційних об'єктів. Але ж поряд з комерційним будівництвом здійснюється будівництво об'єктів інженерної інфраструктури, освіти, соціального забезпечення. З них орендна плата не стягується. Єдиним періодом, протягом якого з них можна стягувати орендні платежі, міг би бути період зведення об'єкта.
4
Доходи бюджету можна збільшити за рахунок надання земельних ділянок під будівництво з проведенням конкурсу. Як показує практика, надання земель під комерційне будівництво без конкурсу веде до значних втрат бюджетних доходів у вигляді орендної плати.