Як заплести французьку косу.

Багато володарки довгого волосся щодня ходять з розпущеним волоссям або збирають їх в хвіст. Між тим, довге волосся можна укласти дуже красиво, освоївши не надто складну техніку плетіння французьких кісок. Як і звичайна, французька коса плететься з трьох пасом, але використовуються не відразу все волосся, а спочатку невеликі пасма, і поступово з різних сторін додаються по одній прядки.

Є кілька способів заплести французьку косу.1. Зберіть волосся з передньої частини голови, боків і макушкі.2. Розділіть волосся на три пасма і почніть заплітати косу як обично.3. Захопіть додаткову тонку пасмо і з'єднайте її з основной.4. По черзі повторюйте це з обох сторін, захоплюючи щораз нові прядкі.5. Дійшовши до шиї, продовжуйте заплітати звичайну косу.6. Щоб правильно заплести косу, пасма повинні бути однакової толщіни.7. Більш вишуканий варіант французької коси - підвернути коса. Така зачіска добре виглядає і в якості повсякденного, і в якості вечірнього варіанту. Спочатку вона плентається так само, як і в першому случае.8. Після того, як ви дійшли до місця трохи вище шиї, починайте плести звичайну косу. Потім подверніте її всередину і закріпіть за допомогою шпілек.9. Ще один варіант - це дві французькі коси, заплетені по боках голови. Цю зачіску також нескладно освоїти самостійно. Спочатку розділіть волосся на дві частини проділом і зафіксуйте одну сторону гумкою або шпилькою. Заплетіть французьку косу з одного боку, а потім з іншого, намагаючись, щоб вони розташовувалися симетрично. Дійшовши до шиї, з'єднайте їх і заплетене далі звичайну косу.10. Для різноманітності можна заплести французьку косу у вигляді колоска. Для цього розділіть волосся навпіл, і виділіть з кожної половини одну пасмо. Її потрібно помістити в середину, потім повторити те ж саме з іншого боку. Бажано, щоб пасма виходили однакової товщини, інакше коса буде виглядати не дуже акуратно. Щоразу, переміщаючи пасмо в середину, вона приєднується до протилежної частини волосся. Таким чином, волосся завжди розділені пополам.11. Складніший варіант французької коси - коса з п'яти рядів. Її теж можна зробити вдома, але для цього знадобитися помічник. Почніть плетіння коси з трьох центральних пасом, і в наступному ряду додайте по одній пасма з боків, захоплюючи і вільні волосся. Додаючи нові пасма, підводите їх не над попередніми, а під них.

Французьку косу навпаки часто називають «дракончиком», оскільки плетіння як би лежить на голові, утворюючи гребінь зразок хребетних відростків міфічної істоти. Ця техніка дозволяє створити видимість густоти волосся і підходить як для повсякденного життя, так і в якості елемента складної зачіски.
Вам знадобиться
  • - гребінець;
  • - рідкий шовк;
  • - гумка для волосся.
Інструкція
1
Розчешіть волосся. Вони повинні легко ділитися на пасма по всій довжині і не плутатися, тому при необхідності скористайтеся рідким шовком або кондиціонером. Якщо ви хочете розташувати французьку косу не зверху вниз, а від скроні до скроні, зачешите волосся у напрямку майбутнього плетіння.
2
Рівним проділом відокремте частину волосся на маківці. Чим менше буде ця область, тим вище почнуться пружні переплетення. Розділіть волосся виділеної зони на три частини, як для плетіння звичайної французької коси.
3
Додайте до плетіння бічні локони. Праворуч вказівним пальцем відокремте смужку волосся паралельно тим, що вже задіяні в зачісці. Приєднайте до робочої пасма з цього боку і всі разом заведіть знизу між двома іншими. Те ж саме виконайте зліва. На маківці вийде початок колоска. Пам'ятайте, що чим більш тонкі прядки ви будете додавати по мірі плетіння, тим більш щільною і пружною вийде французька косичка навпаки, а при широких - більш пухкою і повітряної. Заплітайте так дракончик доти, поки всі волосся не будуть задіяні в плетінні.
4
Закончите плетіння простий косою. Зафіксуйте кінець гумкою для волосся, при необхідності збризніть зачіску лаком.
5
Освойте нехитрий секрет, який дозволяє створити ілюзію густоти і тяжкості волосся. При кожному перекидання робочої прядки в центр, акуратно витягайте попереднє переплетення, щоб додати йому об'єм. Важливо, щоб всі «складові» колоска були приблизно однаковими.