Як обставити спальню. Як обставити невелику спальню.

Здоровий комфортний сон і бадьоре пробудження заряджають енергією, підвищують працездатність і поліпшують настрій. Обстановка спальної кімнати повинна відповідати всім вимогам ергономіки і зручності, бути затишною і розташовувати до відпочинку.
Інструкція
1
Визначте стиль оформлення. Обставити спальню відповідно до наміченого дизайном простіше, ніж підбирати окремі елементи під вже придбані меблі. Тому почніть з вибору стилю - від цього залежатиме кількість і дизайн предметів інтер'єру, декоративне оформлення.
2
Оцініть розміри кімнати. Від наявності вільного простору залежить тип і число меблів - для оформлення малогабаритних приміщень можна обійтися мінімальним набором (ліжко, шифоньєр, туалетний столик). У простору кімнату можна додати невелику крісло, шезлонг, комод, стінку.
3
Виберіть ліжко. Ліжко є ключовим предметом в кімнаті, призначеній для відпочинку. З метою забезпечення психологічного комфорту розташуйте її узголів'ям до стіни. При виборі моделі ліжка приділіть увагу її формі і узголів'я. Круглі ліжка добре виглядають у великих кімнатах, стандартний варіант - прямокутні моделі. Оформлення головах має відповідати обраному стилю дизайну, а наявність додаткових елементів (невеликі полички, світильники, стелажі) збільшують функціональність ліжка.
4
Придбайте комод або шафа для зберігання одягу та білизни. Наявність зручного комода, шафи або тумби обов'язково в будь-якій спальні. Розміри і дизайн гарнітура залежать від площі кімнати, стилю і функціонального навантаження. Деякі моделі ліжок забезпечені вбудованими шафами для білизни - такий варіант ідеальний при необхідності економії простору.
5
Виділіть місце під туалетний столик. Поява в спальні зручного окремого місця для здійснення косметичних маніпуляцій оцінять жінки. Купуйте модель, що відповідає індивідуальним вимогам - комусь достатньо невеликого дзеркала і пари шухлядок, хтось потребує достатку дзеркал, світла і безлічі відділень для біжутерії та косметики.
6
Зведіть до мінімуму кількість побутової техніки. Для комфортного і здорового сну важливо не тільки обставити спальню необхідними меблями, але і оздоровити енергетичний простір.
Зверніть увагу
Одне з найголовніших вимог - спальня повинна бути затишною. Крім того, в ній ви повинні відчувати себе в безпеці. Буде краще, якщо кімната буде знаходитися, якнайдалі від вхідних дверей і кухні. При цьому, обставляючи спальну кімнату, керуйтеся своїми уподобаннями, і смаками.
Корисна порада
Перед тим, як обставити спальню, обов'язково визначитеся з її тональністю. На думку багатьох дизайнерів і психологів, найкраще зупинитися на нейтральних кольорах. Так, наприклад, пастельний, коричневий, жовтий, бежевий і т.д. Крім світлих відтінків, благотворний вплив роблять з точки релаксу і приглушені, насичені тони: темно-синій, фіолетовий і бордо.