Як вибрати стиль інтер'єру.

Стиль є єдність художнього напрямку. Стиль інтер'єру підбирають залежно від смаків, звичок, соціального стану, способу життя і характеру. Яким би не був стиль інтер'єру, його мета - оформити будинок таким чином, щоб людина відчувала себе оточеним затишком і теплом. Хтось комфортно почувається тільки в класичному інтер'єрі, іншим до душі ар-деко або мінімалізм. Вибирати стиль інтер'єру потрібно насамперед для себе, а не для оточуючих: гостей, знайомих, друзів.
Інструкція
1
Перш ніж зайнятися пошуками підходящого для вас і вашого будинку стилю інтер'єру, необхідно розібратися у вимогах до інтер'єру, ваших власних перевагах і смаках. Не слідуйте у виборі стилю моді - вона мінлива і тимчасова, а вам доведеться жити в обраному інтер'єрі.
2
Спочатку визначте ваш спосіб життя, погляньте на своє життя реально, враховуючи всі факти дійсності. Якщо у вас велика сім'я, то відкрита минималистичная планування не підійде. Якщо ви хочете завести собаку або кішку, або вони у вас є, підлоги, меблі повинні бути міцними, а «вершкова» софа не зможе бути частиною інтер'єру. Якщо в будинку є маленька дитина, доведеться розлучитися з мріями про скляних меблів, гострими кутами, металевими ручками і фактурними статями. Підходьте до вибору стилю практично.
3
Прислухайтеся до себе, до своїх смаків. Інтер'єр - це особистий простір, і на вашу думку не повинні впливати модні дизайнери або поради знайомих. Залишайтеся вірними собі: якщо вам затишно в «пишних», багато обставлених інтер'єрах, не звертайте уваги на моду на мінімалістичність і «білі» безбарвні інтер'єри. Якщо ви живете з іншими людьми, необхідно знайти компроміс, щоб кожен відчував себе затишно в обраному стилі інтер'єру.
4
Підбирайте стиль інтер'єру, відповідний віком та місцем розташування будинку. На вибір стилю впливає кількість вікон, пропорції будинку, сторони світу, на які виходять вікна. У будинку з фризами і викторианскими вікнами сучасний інтер'єр виглядатиме дивно. Якщо вікна виходять на південь, створювати веселе сонячний настрій за допомогою яскравих фарб в інтер'єрі не варто - вони стануть занадто різкими.
5
Як правило, стиль інтер'єру, який ви обираєте, відображає ваш характер і внутрішні уподобання. Але якщо ви погано розбираєтеся в дизайні інтер'єру, можна відштовхуватися від того, що виражають і символізують різні стилі і яким людям вони підходять. Якщо ви людина сімейність, прагнете до простоти взаємин у сім'ї, вам підійде стиль кантрі. Непередбачуваним, активним людям подобається готика або модерн. Інтроверти, бажаючі приховати свої емоції, вибирають мінімалізм і технократію. Класичний стиль показує прагнення людини до гармонії із зовнішнім світом.