Як зробити незвичайний подарунок.

Подарунок на день народження або інше свято повинен бути одночасно несподіваним для адресата і в той же час бажаним для нього. Поєднати в ньому ці, здавалося б, суперечать одна одній якості цілком можливо, якщо дотримуватися ряду правил.
Інструкція
1
Візьміть за правило ніколи не питати у винуватця торжества, що саме він хотів би отримати в подарунок, а також заздалегідь повідомляти йому, що ви хочете йому подарувати. Виняток становить випадок, коли адресат сам висловлює свої уподобання. Але навіть в цьому випадку на додаток до заздалегідь замовленому їм подарунку слід вручити йому ще один, незвичайний.
2
Уникайте дарування грошей та одягу, особливо, другого. Навіть в тому випадку, якщо адресат - жінка. Навіть якщо одяг незвичайна. Виняток становить так звана функціональна одяг, яка може бути одночасно віднесена до гаджетів: куртка з плеєром, майка з детектором WiFi або світловий анімацією, що імітує стару комп'ютерну гру.
3
Хорошим подарунком курцеві може стати електронна сигарета. Але в цьому випадку необхідно заздалегідь (за півроку, щоб він не здогадався, навіщо його про це питають) поцікавитися, чи збирається він на неї переходити, особливо, в тому випадку, якщо мова йде про літнього чоловіка. Також не варто дарувати цей гаджет тому, у кого він вже є. Взагалі, намагайтеся уникати подарунків, здатних образити одержувача. Наприклад, переконаного непитущого набір шахів-чарок (адже теж незвичайний подарунок!) Тільки образить.
4
Активному користувачеві електронної сигарети добре подарувати набір аксесуарів для неї. Якщо він вміє їх самостійно заправляти, підійде набір витратних матеріалів. Все це має бути сумісним саме з тим пристроєм, яким він користується.
5
Ваш приятель не бажає розлучатися зі старим мобільником, але скаржиться, що в ньому є всі необхідні йому функції, однак відсутній навігаційний приймач? Якщо його телефон оснащений Bluetooth, вручите йому зовнішній приймач, званий на жаргоні шайбою або мишею. Якщо ж цього інтерфейсу в його телефоні немає, подаруйте йому повністю автономний мініатюрний навігаційний прилад - так званий возвращатель.
6
Відмінним подарунком будь-якій людині, незалежно від його захоплень і професії, є гіроскіпіческій тренажер для кисті руки. Він може бути будь-якої моделі. Даний тренажер є чи не єдиним нездатним довго набридати, до того ж, він знімає втому рук після тривалої роботи на клавіатурі. Тому, у кого він вже є, можна подарувати набір змінних кілець, відповідний до наявної у нього моделі.
7
Дитині найкраще дарувати НЕ ігрову приставку, як це сьогодні часто роблять (тим більше, що цей подарунок - далеко не незвичайний), а конструктор (залежно від віку, звичайний, електричний, електронний або робототехнический) або набір для дослідів. Якщо ж він наполягає саме на ігровій приставці, доведеться подарувати все ж саме її - але, знову ж, незвичайну. Існують спеціальні приставки, ігри до яких начисто позбавлені елементів насильства, а маніпулятори виконані таким чином, що під час ігрових занять дитині доводиться, наприклад, розмахувати ракеткою з такою ж інтенсивністю, як у справжньому настільному тенісі.
8
Якщо ви обмежені в засобах, виготовте незвичайний подарунок своїми руками. Це може бути, наприклад, красивий об'ємний макет з підсвічуванням.
9
І останнє. Пам'ятайте, що найгіршими місцями для придбання незвичайних подарунків є, як не дивно, спеціалізовані магазини незвичайних подарунків. Їх асортимент, як правило, складається наполовину із звичайних дрібничок, а на іншу половину - з речей, які можна купити в інших місцях чи не в два рази дешевше.