Як прикрасити робоче місце в день народження. Як прикрасити стіл на день народження чоловіка.

Займатися прикрасою робочого місця в день народження повинні його колеги. При цьому, зрозуміло, він не повинен заздалегідь знати, як саме буде прикрашено його робоче місце, щоб вийшов приємний сюрприз.
Інструкція
1
Неодмінним атрибутом будь-якого дня народження є повітряні кулі. Вони можуть використовуватися незалежно від того, хто відзначає свято - чоловік чи жінка. Головне, щоб вони мали грамотно підібраний колір. Чоловікам підійдуть білі або сріблясті кулі, жінкам - різнокольорові, переважно, рожевих відтінків. Розташувати їх можна як завгодно, головне, щоб їх було багато. У разі ювілею чоловіки з них можна викласти цифри віку. Кулі слід розміщувати далеко від комп'ютерів та інших електронних пристроїв, які можуть бути виведені з ладу електростатичними зарядами.
2
Рідкісний день народження обходиться без барвистих плакатів. Забудьте про існування широкоформатних плотерів хоча б на день. Намалюйте плакат звичайної гуашшю. В крайньому випадку, створіть малюнок від руки на аркуші невеликого формату, а потім збільште, використовуючи сканер і той же широкоформатний плотер. Особливо імениннику сподобається, якщо плакатів буде декілька.
3
Експериментуйте з флуоресцентними фарбами. Нанесіть їх на плакати, кулі. Але не фарбуйте поверхні тих предметів, які знаходяться на робочому місці постійно. Взагалі не змінюйте якимось чином зовнішній вигляд того, що залишиться на робочому місці і після урочистого заходу. Для того, щоб змусити флюоресцентні фарби світитися, використовуйте тільки спеціальні безпечні ультрафіолетові лампи. У такої лампи колба в вимкненому вигляді має чорний колір. Підійде і просто синя люмінесцентна лампа - від неї багато такі фарби також добре світяться.
4
Поміняйте заставку на робочому столі комп'ютера колеги. При цьому, старий фон збережіть і обов'язково скажіть винуватцю торжества, де знаходиться файл, щоб надалі «шпалери» можна було відновити.
5
Ні в якому разі не ставте прямо на стіл колеги торт (тим більше зі свічками), чай, і т.п. Поруч можуть знаходитися важливі документи. Для проведення фуршету використовуйте окремі столи.