Як отримати візу в Південну Корею.

Отримати візу в Південну Корею можна самостійно або через акредитовану при Генеральному консульстві туристичну організацію. Туристична віза дозволяє перебувати на території країни строком до 15 днів.
Інструкція
1
Зверніться до Генерального Консульства Республіки Корея, яка має повноваження видавати візи і надавати консульські послуги в вашому регіоні. У Консульстві вам видадуть підтвердження на отримання візи. Воно дійсно протягом трьох місяців з моменту видачі, за цей термін потрібно зібрати необхідні документи та надати їх в Консульство.
2
Генеральне Консульство у Владивостоці приймає документи для оформлення візи від жителів Магаданської, Сахалінської, Камчатської і Амурської областей, Хабаровського і Приморського країв, Єврейської автономної області, Чукотського автономного округу.
3
Громадяни Росії, які проживають в Іркутській, Кемеровській, Новосибірській, Омській, Томській областях, Забайкальському, Алтайському і Красноярському краях, Республіках Тува, Алтай, Бурятія, Хакасія, Саха (Якутія), подають заяву на видачу візи в Генеральне Консульство Республіки Корея в Іркутську.
4
Жителі Північно-Західного Федерального округу Росії повинні звертатися до Генерального Консульства в Санкт-Петербурзі. Громадяни Росії, які проживають в інших регіонах повинні подавати заяву в Московському Генеральному Консульстві Республіки Корея.
5
Заповніть заяву на отримання візи. Форму заяви у форматі PDF можна завантажити з офіційного сайту Посольства Республіки Корея. Пишіть в анкеті англійською мовою друкованими літерами. У самому верхньому рядку вкажіть номер підтвердження, який вам присвоїли в Консульстві. На відміну від заяв на отримання шенгенської візи, тут всього 35 питань.
6
Зробіть фотографію розміром 3,5 х 4,5 см на світлому фоні, вона потрібна в одному екземплярі. Можна використовувати стару фотографію, головне, щоб вона була зроблена не раніше, ніж півроку тому. Приклейте фото в спеціальне віконце на анкеті.
7
Переконайтеся, що ваш закордонний паспорт буде діяти ще як мінімум протягом трьох місяців з моменту закінчення передбачуваної поїздки. Зробіть копії всіх сторінок старого закордонного паспорта з візами в європейські країни, США, Австралію, Канаду і Японію.
8
Сплатіть візовий збір. Для туристичної одноразової візи він становить 30 доларів США. Зробити це можна в Консульстві. Гроші приймаються тільки у валюті.
9
Надайте документи в Генеральне Консульство. Крім анкети, паспорта і квитанції про оплату візового збору, можуть знадобитися по додатковому запиту підтвердження бронювання готелю, авіаквитки, довідка з місця роботи із зазначенням посади та заробітної плати. Термін виготовлення короткострокової візи становить до 7 робочих днів.