Як перевести mpg у формат avi. перетворення mpg в avi.

Щоб перевести відеофайл mpg у формат avi, необхідно скористатися спеціальною програмою-конвертером. Існує кілька популярних програм, що виконують таку функцію. AVS Video Converter - одна з програм, за допомогою якої можна перетворити файл з формату mpg в avi.
Інструкція
1
Відкрийте браузер, зайдіть на сайт avs4you.com і скачайте програму AVS Video Converter. Запустіть завантажений файл, щоб встановити програму на комп'ютер.
2
Після завершення установки відкрийте програму AVS Video Converter і натисніть на кнопку Browse («Огляд») в правій частині екрана. Виберіть файл у форматі mpg, який потрібно перетворити. Можна вибрати декілька файлів для конвертації.
3
Налаштуйте параметри конвертації. Для цього натисніть на кнопку To Avi («В формат Avi») в лівому верхньому кутку екрану, щоб конвертувати файл з формату mpg в avi. Для подальшої настройки параметрів можна або вибрати команду Edit Profile («Змінити профіль») в правій частині екрана, або використовувати список налаштувань Profile («Профіль»). Для налаштування доступні такі параметри як кодеки, розмір кадру, якість звуку, частота кадрів, максимальний розмір файлу. За замовчуванням буде встановлено найвищу якість перетворення.
4
Вкажіть вихідні дані. Для цього натисніть на кнопку Browse («Огляд») поряд з полем Output File Name («Файл на виході») і виберіть місце на комп'ютері, де буде збережений новий файл. Введіть назву для файлу avi в поле Output File Name, якщо бажаєте, щоб воно відрізнялося від назви файлу mpg.
5
Виконайте конвертацію файлів. Щоб почати процес перетворення, натисніть кнопку Convert Now («Конвертувати зараз») в лівій нижній частині екрана. Потім натисніть кнопку Advanced («Додатково»), щоб спостерігати за процесом через індикатор стану.
6
Коли всі файли будуть перетворені, на екрані з'явиться вікно Information («Інформація») і повідомлення про те, що процес завершено. Натисніть кнопку Open Folder («Відкрити папку») для того, щоб відкрити папку з перетвореним файлом, або кнопку Close («Закрити») для закриття вікна Information.
Формати відео avi і mpg - одні з найпоширеніших. Mpg (mpeg) - це стандарт стиснення з втратами. Так досягається зменшення ваги файлів з мінімальними втратами в якості зображення. Один формат відео можна конвертувати в інший за допомогою спеціальних програм.
Вам знадобиться
  • - програма Format Factory
  • - відеофайл для конвертації
Інструкція
1
Скачайте і встановіть конвертер мультимедійних файлів Format Factory. Програма безкоштовна. Після запуску ви побачите вікно, в лівій частині якого можна вибрати бажаний формат. Натисніть «Все в mpg». Щоб вибрати файл для конвертації, натисніть «Файл». Вкажіть кінцеву папку для збереження, клікнувши кнопку «Вибрати». Якщо хочете, щоб файл зберігся в ту ж папку, виберіть пункт «Результат у вихідну папку».
2
Щоб вказати всі необхідні параметри, зайдіть у вікно «Налаштування відео» (натисніть кнопку «Налаштувати»). В полі «Тип» стоятиме формат mpg. В поле «Відео розмір» задайте бажане дозвіл відео або залиште таке ж (за замовчуванням). Ви можете зменшити розмір, але небажано робити його більше, інакше якість зображення сильно постраждає. Виберіть бітрейт (kb/s), хоча встановлювати його вручну необхідності немає - він змінюється, коли ви змінюєте розмір відео. У будь-якому разі, не виставляйте бітрейт більше, ніж у вихідного файлу.
3
В поле «Відео кодек» за замовчуванням стоїть mpeg1 або mpeg2 (залежно від того, яка якість відео вибрано у вас в поле «Профіль»). Це програма, яка стискає і відтворює цифровий потік, здійснює кодування. Різні кодеки виробляють стиск (і конвертацію в інший формат) по-різному, використовуючи різні алгоритми. В полі «Кадр» залиште значення за замовчуванням, чим менше кадрів в секунду, тим гірше якість. За бажанням налаштуйте співвідношення сторін екрану (3: 4, 3: 2 і т.д.) в поле «Сторони».
4
В полі «Аудіо кодек» за замовчуванням стоїть кодек, що відповідає обраному якості відео (для відео в vcd pal - кодек mp2 і т.д.) Ви можете також налаштувати частоту, бітрейт звуку, кількість каналів, гучність або взагалі відключити звук.
5
При необхідності виберіть файл субтитрів, водяного знака. Коли все готово, натисніть ОК.
6
Щоб перевірити результат налаштувань, зайдіть в «Налаштування» та натисніть на відтворення відео. Там же можна вирізати потрібний уривок файлу (при необхідності) або виділити певну область зображення для конвертації і збереження. Якщо все влаштовує, клікніть ОК.
7
У головному вікні «Фабрика форматів» натисніть «Старт» - почнеться конвертація відео.
Корисна порада
Ви можете поставити в чергу на конвертацію відразу декілька файлів. До всіх будуть застосовані однакові параметри.