Як підключити два компютера до інтернету.

Існує маса способів забезпечення доступом в інтернет відразу декількох комп'ютерів. У домашніх умовах простіше всього використовувати кабельну мережу з певними параметрами.
Вам знадобиться
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Знайдіть мережевий кабель потрібної довжини. Він необхідний для здійснення проводового з'єднання комп'ютерів між собою. Природно, щоб підключити комп'ютери до інтернету, вам буде потрібно наявність другого LAN-порту в одному з них. Якщо такого немає, то придбайте додатковий мережевий адаптер. В даному випадку можна використовувати навіть перехідник USB-LAN.
2
Підключіть другу мережеву карту до одного з комп'ютерів. Використовуйте той ПК, який зазвичай включений більшу частину часу, адже саме він буде виконувати функції маршрутизатора. Тепер здійсните з'єднання комп'ютерів між собою. Підключіть до одного з них кабель провайдера. Включіть обидва комп'ютера.
3
Створіть і налаштуйте підключення до інтернету головного ПК. Відразу ж відкрийте його властивості і перейдіть у вкладку «Доступ». Поставте галочку навпроти параметра, що відповідає за забезпечення доступом в інтернет інших комп'ютерів локальної мережі. Обов'язково виберіть у наступному пункті цього меню локальну мережу, яка утворена вашими комп'ютерами.
4
Тепер відкрийте властивості іншого мережевого адаптера. Виберіть протокол інтернету TCP/IPv4 і встановіть прапорець біля пункту «Використовувати наступний IP-адреса». У полі IP-адреса введіть цифри 157.17.14.1. Збережіть налаштування цієї мережевої карти.
5
Виконайте настройку другого комп'ютера. Відкрийте аналогічним чином параметри протоколу TCP/IPv4. Заповніть потрібні пункти меню, наступним чином: - IP-адреса 157.17.14.2; - Основний шлюз 157.17.14.1; - Бажаний сервер DNS 157.17.14.1.Остальние пункти цього меню залиште без зміни.
6
Тепер виконайте перепідключення до інтернету на основному комп'ютері. Вимкніть фаєрволли і подібні функції антивірусної програми. Перевірте наявність підключення до інтернету у другого комп'ютера.