Як видалити цвіль із шпалер.

Спори цвілеві грибки всюдисущі, вони вражають все і вся. Вони можуть бути збудниками захворювань різної тяжкості, починаючи від алергії і закінчуючи онкологічними утвореннями. Тому, помітивши плісняві освіти на стелях, стінах або шпалерах, терміново вживайте заходів щодо її усунення!
Вам знадобиться
  • Шпатель, наждачний папір, рукавички, губка, респіратор, розчин для видалення цвілі, антисептичний розчин.
Інструкція
1
Перш за все слід виявити і, по можливості, усунути причини появи грибка цвілі. Основна причина виникнення цвілі - підвищена вологість. Якщо в квартирі сиро, поява цвілі неминуче. Пластикові вікна, відсутність вентиляції і багато іншого може послужити сприятливим фактором для виникнення підвищеної вологості в квартирі. Вологість і сирість на стінах можуть мати місце через дефекти в будівництві будинку або ремонті - відсутність ізоляції в швах між панелями будинку, застосування сирих будівельних матеріалів, не дотримання норм будівництва, порушення технології і так далі.
2
Якщо грибок плісняви з'явився виступив на шпалерах, то це не означає, що достатньо всього лише обробити поверхню шпалер або просто змінити їх на нові. Насправді, цілком можливо, що він давним-давно почав розвиватися на самій стіні і спори цвілі могли почати в'їдатися в її структуру. Тому, першим ділом видаліть шпалери, уражені пліснявою, а разом з ними шар шпаклівки та штукатурки в тому випадку, якщо вони стали аморфними під впливом грибка.
3
Як можна грунтовніше зашкурьте уражений цвіллю ділянку стіни.
4
За допомогою губки обробіть спеціальним розчином для видалення цвілі (біоцидом та інші) всю поверхню стіни, включаючи уражену ділянку. Замість даного розчину можна використовувати більш традиційні варіанти, наприклад, перекис водню або оцет.
5
Після закінчення 5:00 проведіть повторну обробку поверхні тим же самим засобом. Для більшої ефективності слід провести обробку уражених цвіллю ділянок не менше п'яти разів.
6
Далі зробіть ґрунтовку поверхні стіни антисептичним розчином.
7
Проробивши все вищезгадане, можете приступати до вирівнювання поверхні стіни.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gigs4aTp8lk
Зверніть увагу
Абсолютно будь-який засіб по боротьбі з цвіллю по суті є отрутохімікатом, тому перш, ніж приступати, уважно вивчіть інструкцію із застосування. Використовуйте губку, рукавички, а також респіратор.
Корисна порада
Існують і народні способи боротьби зі спорами цвілі. Наприклад, можете використовувати мідний купорос, білизну та інші речовини, до складу яких входить хлор.