Як переробити відео в формат mp3.

В деяких випадках потрібно виділити з відео звукову доріжку і зберегти її окремим файлом mp3. Проста зміна розширення в даному випадку не допоможе, так як вона не призведе до видалення з файлу відеодоріжки.
Інструкція
1
Існує декілька способів, за допомогою яких можна переробити відео в формат mp3. Для кожного з них потрібно використання тієї чи іншої програми: аудіо- або відео редактора, або конвертера файлів.
2
Відкрийте необхідний відеофайл в програмі для редагування відео. Для цього виберіть в меню програми «Файл» -> «Відкрити» (в деяких додатках «Файл» -> «Імпорт»). Помістіть імпортоване відео на монтажний стіл редактора. Після цього виберіть відеодоріжку і видаліть її. Для цього клікніть по ній правою кнопкою миші і виберіть «Видалити», або натисніть клавішу delete. Простежте за тим, щоб аудіодоріжка при цьому залишилася на своєму місці. Збережіть внесені зміни. Для цього виберіть «Файл» -> «Зберегти як» (або «Файл» -> «Експорт»), у вікні, вкажіть ім'я файлу, виберіть формат mp3 і натисніть «Зберегти».
3
Інший спосіб полягає у використанні програми для редагування аудіо. Запустіть обраної програми, після чого відкрийте в ньому необхідний відеофайл. Процедура імпортування його в програму аналогічна відповідній процедурі в редакторі відео. Так як програма працює тільки зі звуком, відкриється лише звукова доріжка. Все, що тепер необхідно зробити, зберегти її окремим файлом. Для цього в меню програми виберіть «Файл» -> «Зберегти як» (або «Файл» -> «Експорт»), у вікні задайте ім'я файлу, вкажіть формат mp3 і натисніть «Зберегти».
4
Наступний варіант полягає у використанні програми для конвертування файлів. Запустіть відповідну програму, після чого імпортуйте в нього відеофайл. В налаштуваннях конвертації вкажіть формат mp3, директорію збереження майбутнього файлу і натисніть кнопку «Конвертувати». Дочекайтеся закінчення процесу.