Як прати махровий халат. Як позбавиться від ворсинок від махрового халата.

Махровий халат є незамінною річчю в гардеробі кожної людини, особливо в холодну пору року. Він є більш популярним, ніж халати з інших матеріалів. З ним асоціюються приємні моменти - домашнє вогнище, тепла ванна з ароматною піною, після якої так приємно загорнутися в м'який, пухнастий халат і провести час біля теплого каміна з чашкою чаю. Але далеко не кожен власник такої речі знає, як правильно прати махровий халат.
Інструкція
1
Відразу ж після покупки махрового халата його рекомендовано відправити в прання. Після цього його махрові ворсинки придбають підвищену м'якість, що поліпшить вигляд і приємний ефект м'якості нового халата. Температура води під час прання не повинна перевищувати шістдесяти градусів. Варто також відзначити, що рекомендується розділити прання халата та інших кольорових речей, так як вони можуть викликати зміну кольору вироби. Поставтеся з особливою обережністю до речей з великою кількістю гудзиків і блискавок, вони можуть пошкодити ворсинки під час прання махрового халата.
2
Щоб якомога довше зберегти халат пухнастим і м'яким, не варто прати його на дуже великих оборотах (максимум 800) і в режимі економії води. В результаті тертя з барабаном петлі можуть витягнутися. Але цього можна уникнути, якщо заповнювати барабан не менше, аніж на дві третини.
3
Щоб зберегти інтенсивні фарби вашого махрового халата, використовуйте спеціальний миючий засіб для прання кольорових речей. При покупці ополіскувача пом`якшувача зверніть увагу на його склад. Виберіть той, в якому міститься силікон. Саме він допоможе махрової тканини збільшити вбираність.
4
Якщо ви хочете, щоб махровий халат зберігав свої основні якості якомога довше, потримайте його деякий час в підсоленій воді, після чого гарненько прополощіть. Сіль надає сприятливу дію на махрову тканину, допомагає їй повернути свій первісний вигляд і розпушити.
5
Махровий халат сушити найкраще на свіжому повітрі - балконі або лоджії, для цього буде потрібно не менше доби. Хоча він непогано піддається і машинної сушці. Ця процедура робить його пухнастим навіть без використання кондиціонера, що допоможе зберегти ваші гроші. Гладити його не рекомендується, так як через це петлі прімнутся, і халат вже не буде таким пишним і м'яким, як був колись.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6MLhgoLUYg4