Як прибрати сонячні відблиски. Як прибрати в фотошопі сонячні відблиски.

Уявіть, що ви вибралися в відмінний сонячний день з друзями на природу. Щоб це спогад з роками не згасло, потрібно відобразити його на фотографії. Але ось невдача, фото постраждало від сонячних відблисків. Нічого страшного, цю дрібну неприємність легко можна виправити за допомогою всіма улюбленої програми Photoshop. Як це зробити, читайте далі.
Вам знадобиться
  • Photoshop
Інструкція
1
Скиньте фотографію з флеш-накопичувача вашого фотоапарата на комп'ютер, щоб усунути сонячні відблиски на фото. Запустіть програму Adobe Photoshop.
2
Через неї відкрийте фото, яке ви хочете відредагувати. Після цього створіть новий шар. На панелі інструментів знайдіть Eye Dropper. Це інструмент, зображений у вигляді піпетки.
3
Якщо ви хочете скорегувати людини, прибравши на ньому сонячні відблиски, виберіть ділянку шкіри, колір якого ви вважає оптимальним, і клацніть по ньому піпеткою.
4
Врахуйте, що вибирати потрібно відтінок, який є чимось середнім між самим темним і найсвітлішим його варіантом. Після того, як ви вибрали, зазначений колір автоматично буде визначений на палітрі.
5
Оберіть на панелі інструментів невелику кисть і зафарбуйте всі відблиски на зображенні. Зафарбовувати слід на новому шарі. Зверніть увагу, що після цього фотографія втратить свою природність.
6
Щоб це усунути, застосуйте функцію «Змішування шарів». Для цього зробіть копію оригінального шару (команда Duplicate layer). Потім помістіть копію між новим і оригінальним шаром. У рядку Blending Mode змініть режим змішування шарів, присвоївши йому значення Color.
7
Візьміть інструмент Burn tool на панелі інструментів, щоб прибрати сонячні відблиски. Надайте жорсткості кисті значення 0. У розділах Range і Exposure встановіть значення Highlights і 10% відповідно.
8
Зафарбуйте пензлем засвічені фрагменти фотографії. Це дозволить згладити нерівності кольору, а також зробить його більш рівномірним. На панелі інструментів візьміть Blur tool. Цим інструментом размойте окремі ділянки фото.
9
Растушуйте краю зафарбованих плям, щоб вони не виділялися. Потім змініть прозорість середнього шару (копія основного шару), присвоївши йому значення 50%