Як відновити автоаккумулятор. розчин для відновлення пластин акумулятора.

Акумулятор є найважливішою частиною автомобіля. Він приводить в рух стартер машини, необхідний для створення оборотів колінчастого вала, який заведе мотор. Автомобілі оснащені спеціальним зарядним реле, яке заряджає батарею під час роботи двигуна. Але розряджання все одно може відбутися з ряду причин. Під час тривалої експлуатації батареї щільність електроліту падає і доводитися відновлювати акумулятор.
Вам знадобиться
  • - електроліт з щільністю 1,27-1,29;
  • - зарядний пристрій;
  • - ареометр;
  • - десульфатірующім присадка;
  • - дистильована вода.
Інструкція
1
Виверніть пробки акумулятора. За допомогою ареометра виміряйте щільність. Після цього злийте електроліт з батареї. Необхідно промити його секції за допомогою дистильованої води. Залийте в кожну горловину воду і через час вилийте її. Повторюйте цей процес до тих пір, поки вода не стане виливатися чистої, без вугільних домішок та іншого сміття.
2
Залийте в акумулятор новий електроліт і додайте десульфатірующім присадку. Тепер протягом двох діб очікуйте, поки присадка розчинитися в електроліті. За цей же час відбудеться видалення повітря із секцій батареї. Після цього заміряйте щільність і в разі необхідності додайте електроліт.
3
Підключіть зарядний пристрій до акумулятора. Поки не потрібно заряджати його повністю. Виставите силу струму в 0,1 ампер. Розряджайте і заряджайте його за допомогою випрямляча. Це необхідно для забезпечення нормальної ємності. Робіть це до тих пір, поки напруга на клемах не досягне значення 13,8 Вольт. Слідкуйте за тим щоб електроліт не кипів і не нагрівався. Це може привести до руйнування батареї. Далі зменшіть силу струму вдвічі. Якщо при зарядці в перебігу декількох годин напругу на клемах не зміниться, припиняйте заряджати.
4
Долийте дистильовану воду до необхідної щільності. Після цього розряджайте до 10,2 Вольт. Після цього перевіряйте щільність, і заряджайте знову. Потім додайте присадки в батарею. Після цього акумулятор можна використовувати.
Корисна порада
В відновлений акумулятор, також як і в звичайний, ніколи не додавайте електроліт. Для доведення до необхідної щільності завжди використовуйте дистильовану воду. Зарядку проводите на більш низьких токах.