Як зробити орігамі-динозавра. Як зробити бумажава діназавра.

Мистецтво орігамі дозволяє з аркуша паперу скласти практично все, що завгодно. Ми, мабуть, уже звикли до паперових журавлів і жабам, проте непідробний інтерес викликає служіння фігурка динозавра. Майстри примудряються не лише передати загальні обриси і обсяг тварини, але навіть відтворити особливості будови скелета.
Інструкція
1
Якщо ви познайомилися з технікою орігамі, то у вас є можливість скласти з щільного листа паперу динозавра. Але врахуйте, що технічно це досить складно зробити, тому що схема вельми замисловата.Іспользуйте дизайнерський картон або промислову папір, який добре тримає форму. Починайте роботу з правильного квадрата. Для вірності можна навіть виміряти лист лінійкою.
2
Намітьте всі лінії і складіть аркуш навпіл. Потім загніть назад, повинен вийти треугольнік.Загніте отримані куточки до середини, але при цьому витягніть куточки ззаду.
3
Потім всі кути складіть до середини і відразу ж складіть виріб по лініях, отримана фігура чимось нагадуватиме спис. Загніть кути вниз. Верхні куточки складіть до середини, заправляючи їх внутрь.Не поспішайте, важливо не допускати утворення зайвих згинів.
4
Складіть майбутню фігурку динозавра навпіл, потім її поверніть. Отриману фігуру загніть вниз і повторіть додавання вже позаду.
5
Загніть кути і відігніть, потім точно так само зробіть ззаду. Так ви намітили схему для подальшої роботи. Тепер складіть фігуру по утворився лініях, знову повторіть сзаді.Виверніте куточки двічі.
6
Тепер витягніть шар і надайте голові форму. Якщо в утворилася об'ємної фігурі ви не бачите обрисів тварини, то залиште фігурку на якийсь час. Успіх орігамі залежить і від уміння абстрагуватися від наявної форми.В завершення роботи ніс динозавра вогне всередину. Використовуйте для прикладу картинки. Надайте форму лапам.
Корисна порада
Для виготовлення такого динозаврика можна взяти строкату пакувальний папір і фігурка вийде цікавіше.