Як зберігати в буфер обміну.

Іноді буває необхідно здійснити обмін інформацією між різними програмними додатками. Наприклад, скопіювати або перемістити дані з текстового документа, створеного засобами програми Microsoft Word, в електронну таблицю Microsft Excel. І тут на допомогу прийде буфер обміну.
Інструкція
1
Буфер обміну - це ділянка оперативної пам'яті комп'ютера, призначений для тимчасового зберігання фрагмента документа. Іншими словами, буфер обміну можна представити як ящик або кишеню, в який на час можна покласти частину документа, а потім, у міру виникнення потреби, витягнути його звідти.
2
Порядок дій при копіюванні фрагмента тексту в буфер обміну дуже простий. Спочатку необхідно виділити потрібну ділянку тексту, а потім скопіювати його в буфер. Це можна проробити декількома способамі.1. Клацніть по кнопці «Копіювати» на панелі інструментов.2. Використовуйте клавіші Ctrl + C.3. Виберіть у контекстному меню пункт «Копіювати» .4. Виберіть у меню команду «Правка», потім «Копіювати».
3
На другому етапі виберіть документ, в який потрібно вставити скопійоване інформацію, і відкрийте його.
4
Третій етап являє собою вставку вмісту буфера в інший документ. Це також можна зробити декількома способамі.1. Клацніть по кнопці «Вставити» на панелі інструментов.2. Використовуйте клавіші Ctrl + V.3. Виберіть у контекстному меню пункт «Вставити» .4. Виберіть меню в меню команду «Правка», потім «Вставити».
5
При переміщенні фрагмента тексту використовується дещо інший порядок дій. Спочатку так само виділіть потрібний текстовий фрагмент. Потім не копіюйте, а вирізайте його в буфер одним з наступних способов.1. Клацніть по кнопці «Вирізати» на панелі інструментов.2. Використовуйте клавіші Ctrl + X.3. Виберіть у контекстному меню пункт «Вирізати» .4. Виберіть меню в меню команду «Правка» - «Вирізати».
6
Відкрийте документ, в який збираєтеся помістити вирізаний текстовий фрагмент. Потім дієте так само, як і при копіюванні з буфера: вставте інформацію з буфера одним з описаних вище способів.
7
Якщо потрібно скопіювати в буфер обміну НЕ фрагмент тексту, а файл, то порядок дій аналогічний. Виділіть необхідний файл або групу файлів, потім здійсніть процес копіювання. В даному випадку підходять всі способи, описані вище.