Як кріпити карниз. карниз Як кріпити.

Щоразу, коли ми повертаємося додому після важкої роботи, ми намагаємося якось розважитися, розслабитися. Однак часті стреси можуть стати перешкодою для домашнього відпочинку. А чи знаєте ви, що активні домашні клопоти, наприклад, заміна обридлих штор, допомагають швидше впоратися зі стресом. Дійсно, людина виробляє в будинку якісь перестановки, перетворює квартиру. Через деякий час і стрес йде сам собою. А якщо вже ви вирішили повісити нові штори, змініть старий обридлий карниз.
Інструкція
1
С карнизами в комплектах зазвичай йдуть спеціальні кронштейни, які становлять деталі, які дозволяють закріпити на потрібній висоті штангу карниза. Якщо ж кронштейнів немає, їх можна виготовити самим або замінити куточками. Якщо карниз закріпити на куточках, він буде краще триматися. Але така конструкція не зовсім естетично виглядає.
2
Перед тим як приступати до закріплення карниза, вирішите, буде він встановлюватися на стелю, на стіну або підвішуватися між протилежними стінами. Тепер переконайтеся, що карниз не заважатиме відкриванню вікна. Його слід встановити вище від вікна на 10 см і так, щоб штори не стикалися з радіатором або ручками вікна.
3
Розглянемо всі способи кріплення карниза по порядку. Кріплення карниза на стіні: прокреслите на обраної висоті рівну лінію за допомогою лінійки і рівня. На рівновіддалених зліва і праворуч від вікна кінцях відзначте місця для кріплення кронштейнів. Прикріпіть кронштейни. Тепер зафіксуйте на них карниз і вирівняйте його по довжині.
4
Наступний спосіб: на стелі на рівній відстані від вікна праворуч і ліворуч зробіть позначки для кріплення кронштейнів. Далі прикріпіть кронштейни, встановіть на них штангу карниза. Зверніть увагу на те, щоб кронштейни були симетрично прикріплені до стелі щодо вікна.
5
Якщо ви хочете закріпити карниз між стін, відміряйте спочатку необхідну відстань від стелі і від кута стіни і поставте відмітини. Закріпіть кронштейни на вже відмічені точки. Далі встановіть штангу.
6
Кілька порад по установці карнизів: Якщо ви вирішили встановити круглий карниз, залиште попередньо між кінцем штанги і кронштейном одне колечко, щоб штора висіла рівномірно; Намагайтеся використовувати для кріплення штор до штанги саме кільця, тому як затискачі можуть бути неміцними. Тоді штори зможе зірвати навіть дитина. Краще чергуйте кільця з зажимами; Якщо довжина вашого карниза перевищує два метри, краще встановіть ще один кронштейн посередині. Адже якщо штори важкі, карниз може рано чи пізно впасти прямо вам на голову.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=P4SfeDcniQg
Зверніть увагу
Як кріпити стельовий карниз. Завдяки стельовим карнизам ви цілком зможете візуально збільшити висоту стелі. Перш за все, вам потрібно правильно зняти заміри. Карниз не повинен ні за яких обставин заважати вільному відкриванню вікна. Для цього між карнизом і верхньою частиною віконного отвору потрібно буде залишити відстань від п'яти сантиметрів.
Корисна порада
Цей карниз невеликого перерізу кріпиться до віконної рами. Він протягується безпосередньо в отвори в шторах. Такий карниз, виготовлений з металу або пластику, має круглу форму і, як правило, регульовану довжину. Пла- стмассовая шина може використовуватися як самостійний карниз. Бувають дворядні і трирядні. Карнизи кріпляться як в стелю так і в стіну.
Досить часто виникає необхідність в кріпленні карнизів до гіпсокартону . Найчастіше в комплекті з карнизами йдуть спеціальні кронштейни. З їх допомогою виконується закріплення самої штанги карниза на необхідній висоті. Якщо ж їх немає, то можна використовувати куточки потрібного розміру.
Інструкція
1
Варто відзначити, карниз, який тримається на куточках, краще тримається, але виглядає не так естетично. Перед початком роботи потрібно точно вирішити, куди ви його хочете встановити - на стіну, на стелю або ж підвісити між двома стінами. Після цього переконайтеся, чи не заважає карниз відкриванню вікна. Саме тому слід монтувати його на 10 сантиметрів вище вікна. Також зверніть увагу на відстань від вікна. Штори, які висять на ньому, не повинні зачіпати за ручки вікна і чіплятися за радіатор.
2
Досить часто карниз кріплять до гіпсокартонних стін. Виберіть необхідну висоту і прокреслите за допомогою рівня і лінійки рівну лінію. На кінцях, які віддалені на рівну відстань праворуч і ліворуч від вікна відзначте майбутні місця кріплення кронштейнів. Після цього можете переходити до прикріплення кронштейнів. Добре зафіксуйте карниз на кронштейнах і вирівняйте по довжині.
3
Також карниз може бути закріплений на стелі. Аналогічним чином відзначте на стелі місця кріплення кронштейнів на однаковій відстані від вікна зліва і справа. Після цього закріпіть кронштейни на саму штангу карниза на них. Врахуйте, кронштейни повинні розташовуватися симетрично по відношенню до віконця. В цьому випадку штори будуть добре виглядати.
4
Можна закріпити карниз між двох стін. Для цього потрібно відміряти необхідну відстань від кута стіни і від стелі. Закріпіть на заздалегідь відмічені точки кронштейни. В них встановіть штангу.
5
Якщо ви вирішили встановити круглий карниз, то найкраще залишити одне колечко між кронштейном і кінцем штанги. В цьому випадку штора висітиме рівномірно. Рівні складки у штор можна створити при розташуванні кілець на відстані 10 сантиметрів один від одного. Вкрай не рекомендується використовувати одні затискачі, так як вони можуть бути ненадійні. Найкраще чергувати затискачі з кільцями.