Як повернути браковану шубу.

Роблячи покупку, особливо велику, ми розраховуємо на те, що будемо користуватися нею довго і з задоволенням. Однак як часто ми переживаємо розчарування від того, що куплена річ виявляється бракованою. Це стосується і речі, яку жінки люблять ніжно і віддано, шуби.
Вам знадобиться
  • Вам потрібно:
  • - написати заяву;
  • - незалежна експертиза;
  • - допомога юриста.
Інструкція
1
Вибираючи натуральну шубу, зверніть увагу на стан хутра і якість пошиття. Хутро має бути з густим підшерстям, блискучим і однорідним. На виробі не повинно бути залисин, волоски не повинні випадати, внутрішня сторона шкурки (міздря) не повинна бути занадто сухий або дуже тонкої, а також вона повинна бути білого кольору, а не жовтого. Проведіть по хутру проти шерсті рукою - на ній не повинно залишитися волосків. Пам'ятайте край шуби - він повинен бути достатньо мягкім.Загляніте шубі під підкладку. Виробники, яким нічого приховувати не зашивають нижній шов на подолі, тому ви завжди зможете оцінити те, наскільки акуратно зшита шуба. Шви повинні бути рівні, ніяких дірочок в шкурках бути категорично не повинно, шкурки, навіть в тому випадку, якщо шуба зшита за методом «в розпуск» повинні бути однороднимі.Ітак, ви купили шубу, і вона виявилася бракованою. Для того щоб повернути її в магазин, вам потрібно зробити декілька простих дій.
2
Під час покупки шуби обов'язково візьміть і збережіть на весь час гарантійного терміну чек, гарантійний талон та інші квитанції, які вам видадуть в магазині. Якщо вам доведеться повертати шубу, це серйозно полегшить вам процес повернення.
3
Після виявлення браку йдіть в магазин негайно і напишіть заяву про повернення. Претензії на словах пред'являти безглуздо - цим ви собі не допоможете. Сумлінному продавцеві буде достатньо заяви і пред'явлення чеків. Якщо ж продавець недобросовісний і почне затягувати з поверненням грошей, робіть наступний крок.
4
Зробіть незалежну експертизу і її результати прикладіть до заяви.
5
Якщо несумлінний продавець знову спробує затягнути повернення грошей - ідіть до юриста. Юрист допоможе вам скласти грамотне заяву в суд і консультуватиме під час судового процесу. В результаті продавець повинен буде вам повернути гроші за браковану шубу, витрати на експертизу, послуги юриста та моральну шкоду.
Зверніть увагу
Найчастіше поява юриста в магазині діє на недобросовісного продавця адекватно, і до суду справа не доходить. Шуби краще купувати в солідних фірмових магазинах. Пам'ятайте, що хороша шуба не може коштувати дешево.
Корисна порада
До того, як йти в магазин з претензією, ви можете отримати безкоштовну консультацію у місцевому відділі захисту прав споживачів.
Якщо ви вирішили придбати шубу , зробити це краще в магазині. У разі виявлення дефекту ви завжди зможете повернути або обміняти неякісний товар протягом гарантійного терміну. Головне - знати свої права і діяти згідно із законом. Не викидайте чек і гарантійний талон на виріб протягом усього терміну гарантії.
Вам знадобиться
  • - чек;
  • - гарантійний талон.
Інструкція
1
Якщо куплена вами шуба виявилася з дефектом, за Законом РФ "Про захист прав споживачів", ви в праві вибрати один з трьох варіантів вирішення даної проблеми. Ви можете обміняти неякісну шубу на нову, здати її в безкоштовний гарантійний ремонт або повернути виріб назад в магазин і отримати його вартість.
2
Майте на увазі, що кожне хутряний виріб має гарантійний термін. Цей термін визначає виробник, і магазин зобов'язаний його враховувати. Іноді трапляється так, що виробник не вказує його. В такому випадку магазин має право діяти на свій розсуд. Однак гарантійний термін на хутряний виріб не може становити менше 6 місяців.
3
Згідно з Правилами продажу хутряних товарів, при виявленні у виробі недоліків, які не були обумовлені продавцем, покупець має право протягом півроку пред'явити претензії і повернути покупку в магазин. Більш того, час, протягом якого можна пред'являти вимоги, обчислюється з моменту настання сезону. У Москві сезон шкарпетки шуби розпочинається 1 листопада і закінчується 1 березня.
4
Виявивши брак, беріть шубу з документами і вирушайте в магазин. При наявності очевидного браку вам повернуть гроші.
5
Якщо продавець засумнівається у вашій претензії, він повинен буде перевірити товар, щоб упевнитися в обгрунтованості ваших вимог. Ви маєте право брати участь у цій перевірці. Якщо ви не згодні з отриманою відповіддю, вимагайте експертизу. Її повинен організувати продавець. У разі незгоди з її результатами наполягайте на проведенні незалежної експертизи. Її оплачує заявник. Якщо експерт доведе вашу правоту, магазин буде зобов'язаний виконати ваші вимоги і оплатити послуги експерта. Якщо ж виявиться, що псування вироби сталася з вини покупця або внаслідок обставин непереборної сили, всі матеріальні витрати повинні будете сплатити ви.
6
Пам'ятайте, що купивши шубу, ви маєте право повернути її назад в магазин протягом двох тижнів без пояснення причини. Якщо вдома ви виявили якийсь дефект або річ вам просто перестала подобатися, сміливо повертайте її назад.
Зверніть увагу
Купуючи шубу на ринку, ви ризикуєте. На ринку більше шансів придбати неякісний товар, там вам не завжди видадуть чек, крім того, повернувшись на ринок, ви можете не знайти ні палатки, ні продавця.
Корисна порада
При виникненні спірних ситуацій ви можете звернутися в товариство захисту прав споживачів - ozpp.ruТелефон московського союзу споживачів - (495) 229-0885.