Як домогтися довгого волосся. Як домогтися таких довгого волосся Як у Нюши.

Красиві і доглянуті волосся є окрасою кожної дівчини, особливо якщо вони довгі. Відростити волосся потрібної довжини деколи не просто, адже для цього потрібно багато часу, сил і терпіння. Існує кілька способів дозволяють подовжити волосся швидко.
Інструкція
1
Найшвидший і помітний спосіб подовження волосся - це їх нарощування. Цю процедуру можна зробити не тільки в салоні краси, але і в домашніх умовах. Купіть в спеціалізованому магазині щипці для закріплення пасом, розподільник для волосся і самі пасма, на кінцях яких вже є кератинові капсули.
2
Вимийте своє волосся шампунем. Якщо ви хочете змінити колір волосся, то зробіть це до нарощування. Розділіть волосся проділом по всьому колу голови. Верхній шар волосся стягніть гумкою, інакше вони будуть заважати. Виділіть невелике пасмо волосся (7-10 мм) за допомогою спеціального роздільник.
3
На відстань сантиметра від коріння волосся прикладіть штучну пасмо. Затисніть місце стику волосся щипцями, для розплавлення капсули. Після того, як розплавлена капсула охолоне, волосся надійно будуть прикріплені один до одного.
4
Існує ще один спосіб подовження волосся за допомогою штучних пасом. Придбайте в магазині пасма, які кріпляться до голови з допомогою потаємних шпильок. Розділивши волосся на круговій проділ, прикріпіть пасма так, щоб шпильки залишилися непомітними.
5
Якщо у вас кучеряве волосся, то їх можна подовжити візуально. Для цього випрямити їх за допомогою прасування для волосся. Більш тривале випрямлення можна зробити в салоні, із застосуванням спеціальних засобів.
6
Якщо такі кардинальні заходи вам не підходять, і ви зважилися відрощувати волосся природним шляхом, то дотримуйтесь правил, які допомагають прискорити цей процесс.Начніте відрощувати волосся восени чи влітку. Відмовтеся від хімічного фарбування волосся. Не розчісуйте мокре волосся і не користуйтеся феном. Купуйте шампуні і бальзами, які підходять для вашого типу волосся. Щомісяця підрівнюйте кінчики на 1-1,5 см. Робіть масаж голови.
7
Два-три рази на тиждень робіть маски для волосся. Нанесіть на голову реп'яхову олію за 30-40 хвилин до миття. Накрийте голову поліетиленом і теплим рушником. Ретельно змийте масло з волосся.