Як заливати музику на айфон. Як заливати на iphone музику.

Пристрої iPhone відрізняються своєю багатофункціональністю. Одна з популярних функцій цього гаджета - музичний плеєр. Однак неможливість завантаження музичних файлів на iPhone як на звичайний знімний носій залишає багатьох користувачів в замішанні.
Інструкція
1
Підключіть за допомогою USB-кабелю iPhone до комп'ютера. Запустіть додаток, необхідне для запису файлів на iPhone - iTunes. Якщо воно у вас не встановлено, скачайте його з офіційного сайту розробників. Для цього запустіть веб-браузер, перейдіть за адресою apple.com, відкрийте вкладку iTunes і натисніть на посилання Free Download.
2
На сторінці, вкажіть, яку версію потрібно скачати, після чого клікніть Download Now. Дочекайтеся закінчення процесу завантаження файлу. Після його повного завантаження клікніть по ньому двічі і встановіть програму.
3
В інтерфейсі програми iTunes виберіть меню «Файл» -> «Новий плейлист». Після цього в лівому стовпчику у вкладці «Списки відтворення» задайте йому ім'я. Саме він буде використовуватися для запису музики на iPhone.
4
За допомогою провідника Windows (або будь-якого іншого файлового менеджера) знайдіть аудіофайли, які необхідно перенести на iPhone. Виділіть їх, після чого перетягніть у вікно програми iTunes в створений плейлист. Для цього клацніть лівою кнопкою миші по виділених файлів і, не відпускаючи кнопку, перетягніть їх. Подібним чином ви можете додати в плейлист та інші музичні файли, які хочете записати на iPhone
5
Додайте для плейлиста обкладинку. Виділіть все знаходяться в ньому файли, клікніть по ним правою кнопкою миші і виберіть пункт «Інформація». У вікні відзначте галочкою пункт «Обкладинка», після чого завантажте бажане зображення.
6
Залишилося найголовніше - записати музику. У розділі «Пристрої» виберіть iPhone, після чого відкрийте меню «Музика». Поставте галочку напроти пункту «Синхронізувати музику» і виберіть «Вибрані плейлисти». Відзначте галочкою створений плейлист, а потім натисніть кнопку «Застосувати». Дочекайтеся закінчення процесу.